AVUKAT BERTAN SUPHİ YILMAZ, GÜLFER ŞENTÜRK İLE PARİS’TE EVLENDİ

1,410
https://youtu.be/Ng8yhKkqLZU
1 Ekim 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te yaşayan avukat Bertan Suphi Yılmaz, sevdiği kadın Gülfer Şentürk ile dünya evine girdi. Paris’te tanınmış avukatlığının yanı sıra hobi olarak keman çalıp müzik yapan avukat Yılmaz, Paris’teki Kibele restaurant da yakın dostlarına verdiği düğün yemeğinde kemanını eline alıp en hisli şarkıları kendi düğününde seslendirdi.

Kendi düğününe davet ettiği Türk Sanat Müziği Sanatçısı Sonay’a kemanıyla eşlik eden müzisyen avukat Bertan Suphi Yılmaz, düğün yemeğine gelen davetli dostlarından büyük ilgi gördü ve büyük alkış aldı. Kendi düğününde sihirli kemanıyla davetlileri coşturdu. Eşinin çalıp söylediği düğünde gönlünce eğlenen gelin Gülfer Şentürk-Yılmaz’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Konuklardan gelen istek üzerine Müzisyen avukat Yılmaz, dostlarının masasında en içli parçaları sihirli kemanıyla seslendirip düğüne gelenleri coştururken gelin Gülfer Şentürk de eşine eşlik etti. Kendi düğününde keman çalan damada eşleketmeleri üzerine çok neşili bir ortam oluştu. Gece yarısına kadar süren eğlenceli düğün yemeği sonunda, yakın dostları gelin Gülfer ile damat Bertan Suphi Yılmaz’ı gece yarısı cadde üzerinde yaktıkları meşalelerle ışık seliyle uğurladılar.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 86 = 89