DOSTLARINDAN PARİS’TE ÖZNUR ÇOKUYGUNCU’YA SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

1,409
23 Şubat 2020 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te yaşayan Öznur Çokuyguncu’ya dostları tarafından sürpriz doğum günü partisi düzenlendi. Dostları tarafından Gourmet Steak House’a akşam yemeğine ve burada Cuma akşamları sahne alan sanatçı Ozan Aslan’ı dinlemeye davet edilen Öznur hanım, bir süre sonra uzun oval masaya dost ve arkadaşları oturunca tesadüf olduğunu düşünmüş, ne zaman ki masaya doğum günü pastası gelince bir anda şoke oldu.

Bir anda karşısında doğum günü pastası gören Öznur hanım, yapılan sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşadı. Sürpriz doğum günü partisini düzenleyenler arasında yakın arkadaşı Meral Şimşek, hemşerisi İzmirli Fatoş Celine, Ayşe Barış, Serap Demirci, Nurten Şahin Kaya, Lamia Uğur, Asya, Fadime, Büşra, Jamel, Cihat, Maria ve çok sayıda arkadaşı katıldı. Gece boyunca eğlenen sanatçı Ozan Arslan ve konuk sanatçı İlhami Demir sahneye çıkarak Öznur hanımın doğum günü için şarkı söyledi.

Her hafta sonu Cuma Akşamı canlı müzik proğramı sunan Gourmet Steak House restaurant sahibi Tekin Katkay, bol çeşit açık büfe yemekleri ve ızgara çeşitleriyle müşterilerine hizmet verirken, hafta sonları canlı müzik proğramıyla Parisle müzik severlerin gönüllerince eğlenmesini sağlıyor.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 68 = 76