FRANSIZ GELİN,TÜRK DAMATLA HAYATINI PARİS’TE BİRLEŞTİRDİ.

1,584
15 Nisan 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransız Gelin, Türk Damatla Hayatını Paris’te Birleştirdi. Fransız gelin, Kimberley Gozlan ile Türk damat Engin Yılmaz hayatlarını Paris’te düzenlenen muhteşem bir düğünle birleştirdi.

Paris’teki Türk iş adamlarından Hasan ve Ayşe Yılmaz çiftinin oğlu Engin Yılmaz, Lise yıllarından arkadaşı olan Sylvie ile Stephane Gozlan çiftinin kızı Kimberley Gozlan ile olan okul arkadaşlığını ömür boyu hayat arkadaşlığıyla pekiştirdi.

Paris’teki prestij düğün salonlarından Palais de Villiers salonunda gerçekleşen düğün son yıllarda görülen en kalabalık düğünlerden biriydi. Gaziantep yöresine yakışacak bir düğün olduğunu dile getiren davetliler, Almanya’dan düğün için özel olarak gelen Gaziantep Yöresi davul zurna eşliğinde halaylar çekildi yöre oyunları oynadı.

Genç çiftin düğününe katılan Fransız gelin Kimberley’in yakınları, takı merasiminde geline takılan altın bilezikler ile altın kemer ve gerdanlıkları görünce şaşkınlıkları görülmeye değerdi. İnşaat çalışma Müfettişi damat Engin Yılmaz ile Fransız devlet demir yolları ulaşım sektöründeki Gelin Kimberley Gozlan’ın mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 63 = 65