GENÇ TÜRK İŞ ADAMI PARİS’TE OTO KİRALAMA ŞİRKETİ RENT A CAR AÇTI

328
23 Haziran 2020 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te oto kiralama sektöründe güvenilir ve tecrübeli şekilde hizmet verecek İdeal Rent a Car faaliyete geçti. Paris’te yaşayan genç iş adamlarımızdan Alper Ergül, yıllırdır kendi ideali olan Oto Kiralama şirketini kurup hizmet vermeye başladı.

Yakın dost ve arkadaş çevresi için yeni faaliyete geçirdiği Rent A Car ve araba yıkama servisinin açılışı için iş yerinde mangal partisi verdi. Dost ve arkadaşları da bu mutlu gününde Alper Ergül’ü yalnız bırakmadılar.

Alper Ergül, açtığı oto kiralama şirketinde, çoğunluğu Mercedes, BMV, Peugeot, Audi gibi benzeri marka otomobilleri kiralıyabiliyorsunuz İdeal Car oto kiralama firmasından, Roissy Charles de Gaulle Havalimanı yakınında olması dışarıdan gelip araba kiralamak isteyen müşteriler için firmanın hava limanına yakın olması, Fransa’da araba kiralayarak gezmek isteyenler için de çok büyük kolaylık.

Binek arabaları haricinde, özel günler için düğün nişan ve nikah törenleri için Limuzin kiralamak isteyenler için firmada bu konforlu araçlar mevcut. İdeal Car firması olarak. Müşteri memnuniyetine olan inancı ve bu alandaki tecrübesiyle bu sektörde yön veren öncü firma olmak düşüncesinde olduğunu söylüyor firma sahibi Alper Ergül.

İDEAL RENT A CAR gelecekteki başarısını tecrübeyle müşteri memnuniyetini birleştirmesinden almayı hedeflemektedir. En önemli kazancımız güven dolu müşterilerimizdir, bizden memnun kalmış müşterilerimiz en önemli kazancımız ve en değerli referansımız olacaktır. Kendi araçlarımız için temizliğe verdiğimiz önemi, dost ve arkadaşlarımızın ihtiyaçı halinde onların arabalarını da servisimizde yıkayıp temizlemek isteriz diyor firma sahibi Alper bey

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.