PARİS’TE DOĞUŞ KOÇARASLAN İLE DİDEM METİN MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE EVLENDİ

2,347
22 Haziran 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris Türk İş Dünyasının Tanınan İşverenlerinden Yüksel Koçaraslan Oğlu Doğuş’u Paris’teki Tanınmış Türk ailelerinden Şeref Metin’in kızı Didem ile Paris’in prestijli düğün salonlarından Palace de Villiers’de yıllarca unutulmayacak muhteşem bir düğünle evlendirdi.

Palace de Villiers düğün Salonun da yapılan düğüne Paris’teki Türk toplumunun önde gelen esnaf ve aileleri katıldı. İşadamı Yüksel ve Yazgülü Koçaraslan çifti oğlu Doğuş’un Şeref ve Keziban Metin çiftinin dünya güzeli kızı Didem ile evlendirmekten mutlu oldukları her haline yansıyordu. Düğün boyunca bir an olsun yerine oturmayan Koçaraslan ve Metin aileleri konukları tek tek kapıda karşıladı ve özel olarak ilgilendiler.

Genç çift, düğün salonuna üstü açık Mercedes 500K Maharadscha model beyaz bir arabayla geldiler. Solunun önünde havai fişek gösterileriyle karşılanan Doğuş ile Didem Koçaraslan çifti Sivas ve Çorum yöresine özgü davul zurna ile karşılandıla Alkışlar eşliğinde salona giren genç çift bu sefer de ışık gösterileriyle karşılandı.

Düğün sanatçıların bir birinden güzel şarkıları seslendirmesiyele başladı.Konuk sanatçılar gecede bir bir sahne alarak konukları coşturdu. Davul eşliğinde halaylar çekildi. Düğün sahipleri olarak Yüksel ve Yazgülü Koçaraslan ile Keziban ve Şeref Metin çiftleri konuklarıyla yakınen ilgilendiler, tebrikler kabul edildi. Düğün salonu Palace de Villiers, düğüne gelen Koçaraslan ve Metin Ailelerinin konukları için özel hazırlanan düğün menüsü sundular. Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 79 = 82