BORA BEY ÇİFTLİĞİ‘NDE HAVUZBAŞI EĞLENCE PARTİSİ

560
7 Ağustos 2023 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Salihli Bora bey Çiftliği’nde havuz başı eğlence partisine katılanlar coştu. Türkiye’deki yabancı bir ülke ürünlerini pazarlayanlar oluşan bir grup Manisa’nın Salihli İlçesi’nde Profesör. Dr. Murat Yılmaz’ın sahibi olduğu Bora bey çiftliğinde düzenledikleri, havuz başı eğlence partisinde buluşup sabaha kadar müzik eşliğinde dans edip eğlendiler.

Geniş bir alana kurulan ve tam bir doğa harikası olan Bora bey çiftliğinde bulunan kamelyaların altında 38 derece sıcaktan korunmak için kimileri oturdu, kimileri havuza girip serinlerken gecenin ilerleyen saatlerde hareketli slow parçalar çalan DJ eşliğinde dans edip oynadılar. Doğa harikası çiftliği merak edip dolaşanlar, ağaçların altında yeşilliklere oturup serinlemek isteyenlerin olduğu görüldü.

Geceyi düzenleyen pazarlamacı grup, kendi aralarında çalışma sistemleri ve gelecekte yapmayı planladıkları düşüncelerini kendi aralarında konuşup fikir alış verişinde bulundular. Havuz başında halay çekip oynayanların coşkusuna yer yer atılan havai fişek gösterileri renk kattı. Böylece eğlenceye katılanlar doğayla buluşmanın keyfini çıkarmış oldular.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 46 = 49