BÖYLE OLUR PARİS’TE ADANA & MERSİN DÜĞÜNÜ

1,044
8 Haziran 2023 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te yaşayan Adanalı Iraz – Salih Karataş çiftinin biricik kızları Eda Karataş ile aynı şekilde Paris’te yaşayan Mersinli Fatma – Orhan Akyürek çiftinin oğlu Kudret Akyürek Fransa’nın başkenti Paris’teki Elysee düğün salonunda yapılan dillere destan bir düğünle dünya evine girdiler.

Öğrendik ki damat Kudret Akyürek gönlünü kaptırdığı Paris’te yaşayan Akdeniz Yöresinden Adanalı Karataş ailesinin güzeller güzeli kızı Eda Karataş ile muhteşem bir düğünle hayatını birleştirdi. Paris’teki Adanalı ve Mersinli ailelerin genç çifti yalnız bırakmadıkları düğünde mutluluklarını pekiştiren genç çift, çok sayıda gelen konuklarla mutluluğa ‘merhaba’ dedi.

Gelin Eda’nın annesi Iraz hanım ile Babası Salih bey, bu mutlu günlerini görmenin ve sevenleriyle birlikte bu anı paylaşmanın mutluluğunu yaşarken, Damadın Annesi Fatma hanım ile Babası Orhen bey, Karataş ailesiyle dünür olmanın kendilerini mutlu ettiğini belirtip, “Darısı tüm bekarlara olsun.” Diyerek mutluluklarını dile getirdiler.

Evlenen genç çiftler, biz düğünümüzü Adana ve Mersin’de yapmamış olsak da yöremizin ananevi geleneklerini düğünümüze yansıtmaya çalıştık. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan başta aile yakınlarımız olmak üzere arkadaş ve doslarımız bizleri yalnız bırakmadılar. Düğüne gelenler ve gelemeyip de tebrik mesajı gönderen herkese teşekkürlerini sunduklarını ifade ettiler.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

8 + 1 =