BÜYÜKELÇİ MUSA, PARİS BAŞKONSOLOSU TANTEKİN İÇİN VEDA RESEPSİYONU DÜZENLEDİ

802
19 Ağustos 2020 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te görev süresi dolup Türkiye’ye dönecek olan Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin için Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, veda resepsiyonu düzenledi. Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin’in Paris’teki görevi 20 Ağustos 2020 tarihinde sona erecek ve Ankara’ya dönecek.

Ayrıca, Paris Büyükelçiliği rezidanında Büyükelçi Musa’nın düzenlediği veda resepsiyonu, 31 Ekim 2020 tarihinde görev süresi sona erecek olan Paris Büyükelçiliği Ticaret Başmüşaviri Sibel Kaplan ile 31 Ağustos 2020 tarihinde görev süresi dolacak olan Büyükelçilik Müsteşarlarından Aslin Savran Özek onuruna düzenlenndi.

Düzenlenen veda resepsiyonuna, Paris’teki Türk Dışişleri Misyonu çalışanları ile Paris Başkonsolosluğu’nda çalışanlar ve Paris’teki Türk Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri hazır bulundu. Büyükelçi İsmail Hakkı Musa, Başta Başkonsolos Tantekin olmak üzere, Ticaret Başmüşaviri Kaplan ve Büyükelçilik Müstararı Savran-Özek’in çalışmalarından sitayişle söz etti. Ankara’ya Merkeze dönecek olanlaar yeni görevlerinde başarılar diledi.

Onurlarına Veda resepsiyonun düzenlenen, Başkonsolos ile Ticaret Başmüşaviri ve Büyükelçilik Müsteşarı, Kısa birer konuşma yaptılar ve Başta resepsiyonu düzenleyen Büyükelçi Musa olmak üzere birlikte çalıştıkları tüm mesai arkadaşlarına teşekkür ettiler

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 68 = 76