PARİS HANIMELİ DERNEĞİ PARİS’TE ” EĞİTİME DESTEK ” KONSERİ DÜZENLEDİ

799
26 Şubat 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris Hanımeli Derneği tarafından düzenlenen Étoile de Villiers düğün salonunda gerçekleşen « Eğitime Katkı Gecesi » konseri beklenilenen üzerinde büyük ilgi gördü. Başkanlığını Pembe Hekimoğlu’nun yaptığı Hanımeli Derneği yönetiminde düzenlenen « Eğitime Katkı Gecesi » konserinde elde edilen gelir, ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak verilecek.

Etoile de Villiers düğün salonunda gerçekleştirilen geceye Türkiye’nin Paris Büyükelçisi Ali Onaner, Türkiye’nin Paris Başkonsolusu Serdar Belentepe, T.C. Paris Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Eğitim Müşaviri Prof Dr. Suna Timur- Ağlıdere, T.C. Paris Büyükelçiliği Eğitim Ataşesi Dr. Şevket Tüfekçi, Türkiye’nin UNESCO Nezdinde’ki Daimi Temsilciliği’nden Müsteşar Çiğdem Gökçe Belentepe ile Bilim Danışmanı Barçın Akın Yürür katılırken Türkiye’den Aybastı Belediye Başkanı Beytullan Geçtan, DTİK: Avrupa Komisiyonu Başkan Yardımcısı ve DTİK Fransa Temsilcisi İbrahim Kotan, Val d’oise Milletvekili Zivka Park, Pontoise Vali Yardımcısı Antoine Prudent, Goussainville Belediye Başkanı Abdelaziz Hamida ev Encümen üyeleri ve davetliler katıldı.

Eğitime destek konseri öncesi Hanımeli Derneği Başakanı Pembe Hekimoğlu konser öncesi açılış konuşması yaptı ve Hanımeli derneği olarak eğitime katkı sağlamak için düzenlediğimiz bu geceye katılan ve destek veren herkese teşekkür ediyorum dedi. Sırasıyla, Türkiye’nin Paris Büyükelçisi Ali Onaner, Aybastı Belediye Başkanı Beytillah Geçtan, Goussainville Belediye Başkanı Abdelaziz Hamida, Eğitime destek gecesinin önemine vurgu yapan birer konuşma yaptılar.

Gecenen finalinde ise Türkiye’den özel olarak geceye gelen sanatçılar, Kevser Karamustafaoğlu, Elif Buse Doğan, Baha ile Paris’te yaşayan Yerel Ozan Arslan ile DJ Burak gecede sahne alıp bir birinen güzel eserleri seslendirdiler. Hanımeli Derneği’nin düzenlediği Eğiteme Destek gecesine, Dernek yönetimi tarafından Sponsor olarak destek veren iş yeri sahiplerine teşekkür plaketi verildi ve bu güzel ve anlamlı geceyi hazırlayan ve geceye emeğiyle destek verenler sahneye gelip salondaki davetlilere dernek adına teşekkür ettiler ve davetliler de böyle anlamlı ve güzel bir gece düzenledikleri için emeği geçenleri alkışladılar.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

2 + 3 =