PARİS TÜRK KÜLTÜR VE TANITMA MÜŞAVİRLİĞİ FRANSIZ TURİZM SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİYLE YEMEKTE BULUŞTU

625
3 Ekim 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris Türk Turizm Ofisi, birlikte çalıştığı Fransız Turizm Sektörü çalışanlarıyla öğle yemeğinde buluştu. Turizim’de Hedef Türkiye. Kültür ve Turizm Bakanlığı adına Paris Kültür ve Tanitma Müsavir yardımcısı Fatos Özsoy. Türkiye’nin mevcut turizm trendleri hakkında bilgilendirmek ve gelecekteki yapılacak olan tanıtım çalışmaları kapsamında, basın gezileri, reklam kampanyaları ve Türkiye’ye düzenlenecek seyahat ve özellikleri hakkında görüşmek ve bilgilendirmek amacıyla tanışma yemeği düzenledi.

Tanışma kapsamında, Paris Kültür ve Tanitma Ofisi yakınında bulunan Fouquet’s restaurantta verilen öğle yemeğine Türkiye’ye Turist gönderen seyahat acentaları, Türkiye’yi ve Türk turzimini tanıtan reklam ajansları ile turizm sektörü üzerine çalışan basın mensupları ile birlikte Türkiye’nin Paris Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Prof. Dr. Suna TİMUR AĞILDERE, Türk Hava Yolları Paris Müdürü Hasan Hamdan ve Yunus Emre Enstitüsü Paris Müdürü Dr. Ahmet Bakcan katılım gösterdi.

Paris’teki görevine yeni atanan Paris Kültür ve Tanitma Müsavir yardımcısı Fatos Özsoy, turizm sektöründe birlikte çalışmayı planladıkları bu sektör çalışanlarıyla tanışmak ve gelecekte yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili olarak öğle yemeğine katılanlara kısa da olsa bu konuda bazı bilgiler verdi.

” Ben buraya geleli ve göreve başlayalı bir ay oldu.Turizm sektöründe iş birliği yaptığımız iş arkadaşlarımızla tanışmak ve projelerimizi ülkemiz adına daha da geliştirmek istedik. Dolayısıyla ortak ve birlikte ülkemizi daha iyi ve daha fazla tanıtabilcek neler yapabileceğimizi konuştuk. Umarım bunun sürdürülebilirliğini de yaparız gerçekleştiririz ” dedi.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

39 + = 46