PARİS’İN ÜNLÜ CHAMPS-ELYSEES CADDESİNDE 4000 KİŞİLİK PİKNİK

197
26 Mayıs 2024 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Başkent Paris’in dünyaca ünlü caddesi Champs-Élysées’de dev bir piknik gerçekleştirildi. zamanın en büyük buluşma noktası olduğu söylenen ve 4 bine yakın kişi, cadde üzerine serilen kırmızı beyaz sergi üzerine kurulan kareli masa örtüsünde piknik yapıp öğle yemeği yediler.

Dünyanın en geniş ve güzel caddesi. Alışılmışın dışında Paris, kendi türünde benzersiz bir deneyime ev sahipliği yaptı. ünlü Champs-Élysées caddesinde üzerinde gerçekleşen dev bir piknik alanında bu etkinlik yaklaşık 4.000 katılımcıyı ağırladı.Champs-Élysées Komitesi, yeni bir girişim hayal etmiş ve bu hayalini de gerçekleştirmiş oldu.

Herkese açık ücretsiz bir piknik. Tamamen ücretsiz olan bu etkinliğe yapılan müraacat eden kişi sayısı 273.000 kişinin kayıt yaptırmış olduğu açıklandı. 21 Mayıs Salı günü rastgele seçilen katılımcıların, her şeyin planlandığı bu dev piknikte hiçbir konuda endişelenmelerine gerek kalmadı.

Paketlenmiş sepetler, lezzetli yemekler, rahat minderler ve eğlenceli aktiviteler. Programda yerel restoran işletmecilerinin işlettiği 8 mutfak, rastgele çekilen piknikçileri paylaştı. Her restoran işletmecisi ortak özellikleri takip ederek kendi mutfak kimliğini yansıtan bir menü sundu. Flora Danica’dan Ladurée ve Fouquet’s aracılığıyla Café Joyeux’ye kadar hazırlanmış olan menülerin hepsi farklıydı.

Öğleden sonra Place de l’Etoile’den Georges V’e kadar olağanüstü yaya caddesinden tam olarak yararlanılmasına olanak tanıyan iki vardiyeli yapılan piknik için cadde üzerinde uzun sıra kuyrukları oluştu.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 49 = 53