PARİSLİ İŞ ADAMI MUSA SAVAŞ’IN DOĞUM GÜNÜ MUTLULUĞU

739
6 Aralık 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’teki iş adamlarımızdan Musa Savaş’a eşi ve çocukları La Turquoise restoranda yakın dostlarının hazır bulunduğu müzikli sürpriz doğum günü partisi hazırladı.

İş çevreleri ile sosyal yaşantı çevrelerinin yakınen tanıdığı kültürel etkinliklerin müdavimlerinden Musa Savaş’a sosyal çevrelerle yakın ilişki içinde bulunan eşi Gül hanım ve oğlu ile kızı, Musa beyin iş arkadaşları ile sösyal çevrelerde birlikte hareket ettiği dostlarını doğum günü kutlamasına davet etmişler.

Musa beyin eşi Gül Savaş, başta müzik korosunda birlikte oldukları arkadaşları ile yakınen görüştükleri arkadaşlarını eşinin doğum gününde bulunmaları için sürpriz bir organizasyonda sanatçı Evo çalış söyledi sonuçda doğum günü davetlileri çok keyifli ve güzel anlar yaşadılar.

Yaklaşık 40 özel davetlinin katılımıyla gerçekleşen doğum günü partisi, adeta bir görsel şölene dönüştü. Doğum günü kutlamasında sahne alan sanatçı Evo, Duğum gününe gelenlerden büyük ilgi gördü. Hatta bazılarıyla birlikte söyleyip düet yapıp davetlileri coşturdular.

Musa Savaş’ın 50. yaş günü kutlama pastasının üzerinde sevgili eşi Gül hanımla birlikte fotoğraflarının olması dikkat çekti. Pastayı Savaş çiftinin oğlu ve kızının birlikte dizayn ederek sipariş ettiklerini öğrendik.Musa bey alkışlar arasında doğum günü pastasını kesip eşine ikram etmesi büyük alkış aldı.

Her zaman olduğu gibi, Doğum günü partisinin eksiksiz şekilde geçmesi için La Turquoise restoran sahipleri Ferit bey ile Nezihe Hanım büyük gayret gösterdi, Onlara yardımda bulunan Senem Örnek hanımın dostane yardımları da önemliydi.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 45 = 51