PARİS’TE ELAZIĞ-TUNCELİ DÜĞÜNÜ COŞKUSU YAŞANDI

2,636
30 Kasım 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te yaşayan Yüksek İnşaat Mühendisi Nazım Ergin ile Kuaför Birsen Ergin’in yakışıklı oğlu Ozan Ergin ile Paris’teki Müzik çevrelerince yakınan tanınan Grup Kardelen’in kurucusu sanatçı Yılmaz Ağırdağ ile Esma Ağırdağ çiftinin Güzel kızı Yadel Ağırdağ, başkent Paris’in prestijli düğün salonlarından Espace Venise’de yapılan muhteşem düğünle dünya evine girdiler.

Damat babası Nazım Ergin ile Annesi Birsen Ergin ile Gelinin Babası Yılmaz Ağırdağ ve Esma Ağırdağ çifti, düğüne gelen davetlileri kapıda karşıladılar. Davul Zurnasız, Elazığ-Tunceli düğünü olmaz diye boşuna söylenilmemiş, davul zurna ekibi Gelin ile Damadı girişte kapıda karşılarken, salon adeta ışık seline dönüştü, genç çift ilk danslarını konfeti yağmuru altında yaptılar.

Gelinin babası müzisyen olunca, kızının düğününde sahneye davet edildi ve çalıp söylediği türküler eşliğinde salonu dolduran davetliler el ele tutuşup dostluk halayları çektiler. Düğüne gelen davetliler için Nazım bey, masalara sınırsız yiyecek ve elbette Rakı, Whisky, Şarap ve alkolsüz içeceklerle donatırmıştı. Gelin ile Damat, masaları dolaşıp davetlilere hoşgeldiniz ziyaretinde bulundular.Genç çiftlere bizde www.hodrimeydan.net haber sitesi olarak ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

71 + = 79