PARİS’TE MÜZİKSEVERLER GOURMET STEAK HOUSE RESTORANDA DOYASIYA EĞLENDİ

590
14 Şubat 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’teki Gourmet restaurant müzik ve eğlenceyi sever iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini ağırlamaya devam ediyor. Mekan, nefis yemeklerinin yanı sıra her hafta cuma günü akşamları müzik ve eğlencesiyle adından söz ettiriyor.

Haftada bir gün sanatçıların sahne aldığı Gourmet restaurant diğer günler müşterilerinin damak tadına hitap eden nefis meze ve ızgara çeşitleri sunuyor. Cemiyet hayatının yoğun talep gösterdiği mekan bilhassa müzik olduğu günler adeta dolup taşıyor. Müşteriler, mekan sahibi Tekin Katkay’ın güleryüz ve samimi davranışıyla rahat ederken, sevdiği sanatçıların performanslarıyla keyifli saatler geçiriyorlar.

Paris’te yaşayan Türkiye’den gelen halk olarak müzik ve eğlencenin yeri her zaman başkadır. Bekarlığa veda, doğum günü, arkadaşlara veda gibi eğlence listesi uzayıp gider… Bu gibi kutlamaya değer tüm buluşmaların ortak noktası ise Gourmet restaurantta müzikli bir eğlencedir.

Paris’te başlayan başlayan Steak House restauranlarda müzik geceleri ise Paris’te yaşayan Türkiye’den gelmiş toplumun gece eğlence anlayışına yepyeni bir soluk getirdi. Kimi zaman Türkiye’den özel gelen sanatçılar ve çoğu zaman da Paris’te yaşayan yerel sanatçıların söylediği gecelerde eğlence zirve yapıyor.

Bu hafta sonu Gourmet restaurant müşterilerin yoğun isteği üzerine ünlü sanatçı Coşkun Sabah’ın sahne alaacğı bir proğram hazırlamıştı. Ne yazık ki Sanatçı Sabah, aşı sorunu dolayısıyla Paris uçağına bineceğ isırada aşı engeline takıldı. Ama eğlence sever toplum, Gourmet restaurant’ı Coşkun Sabah olmasa da yine doldurdu ve Yerel Sanatçı Ozan Arslan ve Tülay Tunç ile doyasıya eğlendiler. El ele tutuşup dostluk halayları çekildi, çiftler pistte dans ettiler, kimileri de coşup çifte telli oynadı.

Aynı gece iki de sürpriz doğum günü vardı. Sevgi Tutuş Sönmez ile Gözde Palu, alkışlar arasında pastalarındaki mumları üfleyip kesip dostlarına doğum günü pastasından ikram ettiler. Gourmet restaurantı tanımayanlar için söylemek istiyorum. Sizin tek yapmanız gereken gecenin ritmine kendinizi bırakarak bu eğlenceyi birlikte yaşayacağınız sevdiklerinizle eşlik etmeniz olacaktır. Keyifli eğlenceler dileriz

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

3 + 3 =