PARİS’TE YAŞAYAN BİRCAN ÇETİN DOĞUM GÜNÜNÜ UNUTULMAYACAK BİR ETKİNLİKLE KUTLADI.

1,080
20 Ekim 2020 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’teki Türk toplumu ve sosyal alemin yakınen tanıdığı ” Aloe Vera ” network firması satış temsilcisi görevini üstlenen, Bircan Çetin, doğum gününü unutulmayacak bir şekilde kutludı. Bircan hanımın eşi Metin Çetin eşi için bir doğum günü yemeği organize etti. Bircan hanımın Doğum gününe yakın dostları katıldı. Dünyayı saran Covid-19 salgını nedeniyle günortası düzenlenen yemekli doğum günü partisi son yıllarda Paris’te Türk toplumu içerisinde ender görülen doğum günü kutlama partilerinden biri oldu.

Bircan hanımın sevgili eşi, çok güzel bir doğum günü kutlama organizasyonuna imza attığı görüldü. Eşi için Elysee Taksim Steak House restoranın üst katında düzenlediği kutlamaya, Metin beyin eşi Bircan hanım üzerinde sade ve şık kırmızı bir elbiseyle çocukları ile birlikte doğum gününün kutlandığı mekana beyaz bir limuzin arabayla geldi. Gelişinde mekan sahiplerinden Berna hanım ve eşi Mehmet bey Çetin çiftini kapida karşıladılar.

Elysee Taksim Steak House restoran sahiplerinden Mehmet Üstek bey, mekanın girişine Bircan hanım için kırmızı halı sererek karşıladı. Limuzinden inen Metin bey sevgili eşi ve çocukları ve onlara eşlik eden Berna hanım birlikte Limuzinden inerek kutlamanın yapılaacğı mekanın üst katına çıktıkları sırada doğum günü kutlamasına davetli olan dostları tarafından alkışlarla karşılandılar.

Doğum günü kutlama yemeği için bir araya gelen Bircan hanım ve Metin beyin yakın dostları arasında başkent Paris’in çeşitli mekanlarında sahne alan sanatçılar da vardı. Covid-19 salgını dolayısıyla maske ve ara mesafeyi koruma kuralları çerçevesinde 6 kişiden fazla kişinin yakınlaşmama tavsiye üzerine canlı müzik olmasa da müzisyenler Bircan hanımı bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmadılar. Kutlamada cemiyet hayatının sevilen çifti, Çetin Ailesinin de yakın dostları olan bir hayli kişi bu mutlu günde Bircan hanımın yanında bulundular.

Paris’teki Türk toplumunun şık giyinen sosyal hanımlarından Bircan Çetin, yeni yaşına yakın dostları ile birlikte Paris’te yeni açılan kısa sürede gözde mekanlardan biri haline gelen Elysee Taksim Steak House restoran da girdi. Yakın dostlarıyla yeni yaşına merhaba diyen Bircan hanım eşi tarafından özel olarak hazırlatılan ve bizzat kendi elleriyle getirip masaya koyduğu bircan hanımın şıklığını çağrıştıran motiflerle bezenmiş pastadaki mumları üfledi.

Daha sonra yakın dost ve arkadaşlarının kendisine getirmiş oldukları doğum günü hediyelerini alan ve tebrikleri kabul edip tüm dostlarına tek tek sarılan Bircan hanım, yeni yaşından beklentisini ise ”sağlık, huzur ve elbette mutluluk, daha fazla mutluluk” sözleri ile özetledi. Bircan hanımın doğum gününe katılan dostları müzik eşliğinde halay çekip oynuyarak çok güzel bir gün geçirdiler.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 12 = 14