PARİS’TE YAŞAYAN TÜRK SANATÇILAR DOĞUM GÜNÜNÜ SAHNEDE BİRLİKTE KUTLADILAR

3,694
5 Şubat 2018 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’teki eğlence mekanlarında ve yapılan bir çok düğünde söyledikleri keyfle dinlediğimiz iki usta sanatçı Mehmet Oyman ile Ferit Büyüker, Şamata aile gazinosunda Cumartesi akşamı doğum günü kutlamasını dostlarıyla birlikte sahnede kutladılar.
Şamata aile gazinosunda sahne alan Türk halk müziğinin usta yorumcuları Oyman ile Büyüker, doğum günün sahnede kutlarken Paris’teki sanatçı dostları ile yıllardır çeşitli vesilelerle bir araya geldiği dostları bu iki sanatçıyı mutlu gününde yalnız bırakmadılar. Doğum gününün sürprizi ise beklenilmedik zamanda dostlarına sürprizler hazırlamasıyla tanınan gönül dostu Ali Sarıca’nın sürpriziydi.
Sarıca yakın dostlarını alıp gelmiş ve gelirken de Ferit Büyüker ve Mehmet Oyman’ın doğum günü pastalarını da sanatçılardan habersiz doğum günü organize etmesiydi. Oyman’ın doğum günü pastasının üzerine Oyman’ın kızı ve oğlunun babalarıyla birlikte fotoğraflarının konulmuş olmasıydı. Ferit Büyüker’in pastasında yalnız Büyüker’in kendisinin fotoğrafı olduğu görüldü. Şamata’nın işletmecisi ve aynı zamanda sanatçı olan Ali Çelik ve eşi sanatçı dostlarının doğum gününde gösterdikleri yakın ilgiyle sanatçıları onare ettiler.
Sanatçılar, bilmeden kendi doğum gününde çalıp söylemiş oldular ki, Ali Çelik’in doğum günü anonsuyla bilmeden kendilerini alkışlayan Oyman ve Büyüker, kendilerine yapılan sürpriz karşısında, şaşkınlıklarını gizleyemediler. İki sanatçı da yıllardır Paris eğlence mekanlarında onlarca kişinin doğum günü kutlama anonsu yapmış olduklarını belirttiler ve kendi doğum günümüzde bilmeden kendimizi alkışlayacağımız aklımıza gelmezdi dediler.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

85 + = 86