TAKSİM TRİO ÜÇLÜSÜ PARİS’TE KONSER VERDİ

338
6 Aralık 2023 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Grup Taksim Trio, 4 Artık 2023 tarihinde Paris’in 14. Bölgesindeki Bobino Tiyatro Salonu’nda By Seçkin Organisation tarafından düzenlenen konser Türk Halk Müziği, Türk Sanat Musikisi, Jazz ve Klasik Müziği’nin sentezinde oluşturdukları tarzlarıyla milyonların beğenisini kazanan Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan üçlüsünün Avrupa turnesi çerçevesinde verdikleri son Paris konseri muhteşem oldu.

Paris’te Prestij salonlarda organize etmiş olduğu konserlerle belirli bir yer edinen Seçkin Atar, aynı akşam bir kaç konser ve farklı etkinlik olmasına rağmen By Seçkin Organizasyon, bu konserle de Parisli müzik severlerin uzun süre unutamayacakları çok güzel ve anlamlı müzik ziyafeti yaşadılar

Taksim Trio Üçlüsü, Türkiye’de olduğu gibi ününe Avrupa’da da ün katmayı sürdürüyor. Çıktıkları Avrupa Turnesinde sırasıyla Almanya, Hollanda ve Belçika’dan sonra Fransa’nın başkenti Paris’te By Seçkin Organizasyon düzenlediği konserde, Türkiye’nin klarnet virtüözlerinden Hüsnü Şenlendirici, soy ismi gibi salondakileri klarnetiyle şenlendirirken, Aytaç Doğan, kanun resitali ve İsmail Tunçbilek ile birlikte salondaki dinleyenlerini çoşturdular.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 46 = 47