ALİ SARICA PARİS’TE SAZLI SÖZLÜ DOĞUM GÜNÜ KUTLADI

1,365
25 Ocak 2018 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Sanatçı dostları ve sevenleri Ali Sarıca’yı doğum gününde yalnız bırakmadı. Paris’te tektsil işkolunda iş veren olarak faliyet gösteren Sarıca, aynı zamanda eğlence aleminde Paris Production adlı firmasıyla hobi olarak düzenlediği konser ve benzeri eğlence geceleriyle de tanınan Sarıca, gecikmeli olarak düzenlediği doğum günü kutlama etkinliği partisinde dostlarıyla buluştu.
Paris’teki eğlence mekanlarında çalıp söyleyen birbirinden değerli sanatçı ve müzisyenler ile Sarıca’nın iş çevrelerindeki yakın dost ve arkadaşlarıyla sevenlerinin bir araya gediği doğum günü kutlama etkinliği gecesinde Ali Sarıca, yeni yaşını 20 Ocak Cumartesi günü akşamı sanatçı dostlarıyla birlikte kutladı. Daha evvel bir çok kez eğlence geceleri düzenlediği özel bir mekandaki etkinliğe katılan Sarıca’nın sevenleri sabaha kadar eğlendi.
Sadece özel misafirlerin katıldığı Sarıca’nın doğum günü partisinde Kimler yoktu ki ? Türkiye’den gelen yakın dostları iş adamı Murat Zengin ve kızları ile Fransa Cumhurbaşkanlığı Sarayı Elysees’deki merasim kıtasında görev yapan Jandarma Sevda Top ve kendisi gibi Jandarma olan Eşi Mehmet Ülgen, Paris’teki Hayal giyim mağazasının sahibesi Serap Demirci ve Kızı Şule Demirci, Beauvais Anadolu Kültür Derneği Başkanı Resmiye Aysun Ötgünlü , Paris Kültür Sanat Derneği Başkanı Ali İnan, İş kadını Şirin Çetinkaya Çırak ve eşi, Türkiye’en özel olarak gelen Sarıca’nın yakını Asım Yılmaz, Sigortacı Hasan Altındağ, İş yerinde sağ kolum diye adlandırdığı Julie ve oğlu Alain ilk göze çarpanlar arasındaydılar.
Sanatçı dostları da Ali Sarıca’yı yalnız bırakmadı. saatlerce sahnede kalarak konuklara inanılmaz saatler yaşattı. Grup Keskin ve onun müzik aletleri sihirbazı Zurnacı Haydar, sahneye doğum günü sahibi Ali Sarıca’yı da yanına çağırarak en sevdiği şarkıları kendisi ile düet yaptı. Kemanıyla, Zurna ve davuluyla gecenin neşesiydi. Bu özel günün vazgeçilmezi Darbukacı Mısırlı Murat, Klavyede Mehmet Zafer en içli şarkıları Sarıca için söylerken, Sanatçı Mehmet Oyman, Selçuk, Sarıca’nın doğum gününü renklendiren ve seslendiren sanatçılardı.
Sarıca’nın Paris Pantin’deki doğum gününde dostlarının getirdiği hediyeleri alıp tek tek teşekkür eden Ali Sarıca, önemli olan siz sevdiklerimizle birlikte olmaktı, ama hediye getiren dostlarım sağolsun dedi. Sarıca’nın müziysen ve sanatçı dostları doğum günü eğlencesine katılan davetlilere sanatçılar şarkılarıyla konser tadında unutulmaz bir gece yaşattı. Konuklar arasından sahneye Sarıca’nın kızları ve oğlu birlikte taşıdığı Ali Sarıca’nın resmi bulunan doğum günü pastasındaki mumları iki kızıyla birlikte üfleyen Sarıca, hayatım boyunca çok güzel dostlar biriktirdim ve o dostlarımı burada görmek beni fazlasıyla mutlu etti. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 75 = 79