DÜNYA KADINLARI HANIMELİ DERNEĞİ, DİLEK SARICI’NIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

305
22 Haziran 2024 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te faaliyet gösteren Dünya Kadınları Hanımeli Derneği Yönetimi, Yönetimdeki arkadaşlarından Dilek Sarıcı’nın doğum gününü sürpriz pastayla kutladı. Eyfel Kulesi yakınındaki İolanda restaurantta bir araya gelen dernek yönetimi, yönetimdeki arkadaşlarından Dilek Sarıcı’nın doğum gününü bir arada kutladılar.

Dünya Kadınları Hanımeli Derneği Başkanı Pembe Hekimoğlu, ” Dernek yönetiminde görev yapan yönetici arkadaşların moral ve motivasyonunu artırmak ve yaz tatili sonrası yapacağımız etkinlikler için daha motive olacak yönetimdeki arkadaşların bu önemli gününü hatırlayarak mutluluklarını artırmak maksadıyla Dilek Sarıcı arkadaşımıza mini bir doğum günü kutlaması hazırladıklarını “ifade etti.

Kendisine beklemediği bir doğum günü kutlama sürprizi yapıldığını belirten Dilek Sarıcı, ” Şok ve heyecan içerisindeyim. Programın hazırlanmasında emeği geçenlere ve doğum günüme katılan Dünya Kadınları Hanımeli Derneği Başkanı Pembe Hekimoğlu ve diğer yönetimdeki arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkür ettiğini ifade etti ve pastanın üzerindeki mumu alkışlar arasında üfleyip söndürdü çok çok teşekkür ediyorum ” dedi

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

2 + 2 =