FC, PARİS KAZAK SPOR ŞAMPİYONLUK GALA GECESİ DÜZENLEDİ

1,523
15 Temmuz 2017 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris kazak spor A takımı 2015/2016 sezonunda, Fransa futbol fédérationu Ph ligini 1 inci sırada bitirip bu sezon şampiyon olan Fc Paris Kazak Spor futbol takımı, bununla birlikte Paris’iste düzenlenen bölgelerarası 2016/ 2017 Saint Denis Bölge kupasını kazanmasının gururunu düzenlediği bir gala gecesiyle kutladı.
2000 yılından bu yana büyük başarılara imza atan Paris Kazak Spor, gelecek için büyük ümit vereriyor. Önumuzdeki sezon da bulunduğu ligde mücadele edecek olan Fc paris kazak spor, kurulduğu günden bugüne Son 7 yılda 5 kez şampıyon olarak, büyük bir grafik çizen, Fc Kazak spor gelecek yıllarda şampiyonluklarına yenilerini eklemek üzere çalışmalarını amatör bir ruhla sürdürüyor.
Paris Kazak Spor yönetimi. Gecenin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve ayrıca yoğun işlerine rağmen gecede kendilerini yalnız bırakmayan iş adamı ve dernek başkan ve yöneticileri ile davetlilere teşekkür ettiler.Paris’teki AKFT Derneğinin desteğiyle ” Fc, Paris Kazak Spor Şampiyonluk ve Destek ” için düzenlenen gecede, Paris ve Fransa’nın diğer kentlerinde faaliyet gösteren Türk İşverenler, geceye katılarak Paris Kazak Spor için maddi ve manevi olarak destek verdiler. Şampiyonluk gala gecesinde sanatçılar sahne aldı katılımcılara hoş vakit geçirmelerini sağladılar.
Ayrıca gecede Fransa’da daha evvel çeşitli takımlarda oynamış ve gelecek sezon için Türkiye birinci liğine transfer olan Mevlüt Erdinç ile Sofiane Feghouli’nin giydikleri formalar açık arttırma yoluyla satışa konuldu, bazı Türk işadamları bu formaları Fc, Paris Kazak Spor’a katkıda bulunmak için açık arttırma yoluyla aldılar.
Laleler düğün salonu dolduran Fc,Paris Kazak Spor taraftarları ile takıma destek olmak için katılanlar arasında Kazakistan’ın Paris Büyükelçiliği temsilcileri ile Paris’teki Türk sivil toplum örgütü temsilcileri bulunuyordu.
Gala gecesine Paris dışında bulunduğu için katılamayan Türkiye’nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, kutlama mesajı gönderidği öğrenildi. Gala gecesini organize eden kuruluş tarafından, maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Fc, Paris Kazak Spor’u destekleyen iş adamları ve Türk sivil toplum kuruluşu temsilcilerine gecede plaket verildi.
Gala gecesinin düzenlenmesini sağlayan AKFT derneği ile Fc, Paris Kazak Spor yönetimi. Gecenin düzenlenmesinde emeği geçenlere, Gale gecesinin yapıldığı salonu tahsis eden Laleler düğün salonuna ve ayrıca yoğun işlerine rağmen gecede kendilerini yalnız bırakmayan Türk iş adamı ve Dernek başkan ve yöneticileri ile davetlilere teşekkür ettiler.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

24 + = 28