FRANSA CHP BİRLİĞİ ÜYELERİ TATİL DÖNÜŞÜ KAHVALTIDA BULUŞTU

2,380
23 Eylül 2018 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransa CHP Birliği üyeleri Paris’te tatil dönüşü temsilcilik lokalinde sabah kahvaltısında buluştular. Paris’te yaşayan CHP üye ve sempatizanları aile ortamında düzenlenen kahvaltının amacının, Fransa CHP Birliği’nin çalışmaları ve faaliyetleri üzerine üyeleri ve yeni katılan CHP sempatizanlarını bilgilendirmek amacıyla düzenlendiği öğrenildi. Birlik ve beraberliğin devamını sağlamak amacı ile her hafta olmasa da ayda bir kere bu tür sabah kahvaltılı buluşmanın devam edeceği açıklandı.

Yaz tatilinin sona ermesi üzerine tatilden dönen üyelerin yeni çalışma döneminde CHP Fransa Birliği’nin düzenleyeceği etkinliklerden haberdar olmaları ve düzenlenecek etkinliklerde görev almak isteyen üyelerin yönetime bildirmeleri istenildi. Türkiye’de gelecek aylarda yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili, Fransa’da CHP Fransa Birliği olarak çalışma yapılacağı duyurusu yapıldı. Bununla birlikte, yönetim olarak üyelere kültürel etkinlikler düzenleneceği müjdesi verildi.

Yeni çalışma dönemi içerisinde bazı kültürel faaliyetleri geleneksel hale getirmeyi düşünüldüğü belirtildi ve üyelerden bu konuda çalışmalara destek vermeleri istenildi. Sabah kahvaltısına katılım ve ilginin yoğun olduğu, birbirini hiç tanımayan üye ve CHP sempatizanlarının bu kahvaltı sayesinde tanışma ve kaynaşma vesilesi olduğu görüldü. Sabah kahvaltısına katılan tüm üye ve sempatizanlara teşekkür edildi. Gelecek haftalarda düzenlenecek olan sabah kahvaltısına daha kalabalık katılım beklenildiği üyelere duyuruldu.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 77 = 82