FRANSIZ KOMİNİST PARTİ MİLLETVEKİLİ SEÇMENLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

1,234
2 Temmuz 2017 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransa’da 18 Haziran yapılan seçimde Saint Denis’de Kominist Partisinden Milletvekili seçilen Stephane Peu, seçim çalışmalarında kendisine destek veren seçmenleriyle buluştu. Milletvekili seçiminde seçmenlerinin desteğiyle seçimi kazanan Stephane Peu teşekkür için seçmenlerine teşekkür etti. Saint Denis’deki bir okulun toplantı salonunda buluşan Milletvekili Peu ile Saint Denis eski Belediye Başkanı Didier Paillard ile yeni seçilen Saint-Denis Belediye Başkanı. Laurent Russier de hazır bulundu.
Teşekkür buluşmasına katılan Kominist partili seçmenlere, ilk ve ikinci tur seçim çalışmalarına katılan ve destek veren sizlerin büyük destek sayesinde seçimden zaferle çıkmış bulunuyorum diyen Milletvekili Stephane Peu, salonu dolduran seçmenlerin arasında bulunan ve seçimlerin ilk ve ikinci turunda büyük desteğini gördüğüm burda bulunan seçim çalışmalarına katılan partili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İşyerini ofis gibi kullanan afiş çalışmalarına katılanlar arasında bulunan ve destek veren Baratheon Bar’ın sahibi Şenol Güney de teşekkür etti.
Milletvekili Peu’nün düzenlediği teşekkür toplantısına katılan seçmenler, yeni seçilen Milletvekili Peu’den Saint Denis’deki bazı olumsuzlukların düzeltilmesi için isteklerini dile getirdiler. Başta toplu taşıma vasıtaları olmak üzere okullar ve benzeri yerlerde güvenliğin arttırılmasını istediler. Milletvekili Stephane Peu’ye isteklerini dile getiren seçmenler daha sonra sırasıyla Milletvekili Peu’yu tebrik edip kendisine başarı dileyip birlikte hatıra fotoğrafı çektirip dans edip birlikte eğlendiler.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 32 = 38