GOUSSAİNVİLLE ULU CAMİ KADIN KOLLARI DAYANIŞMA KAHVALTISI DÜZENLEDİ

883
18 Kasım 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Goussainville Ulu Camii Kadın Kolları dayanışma kahvaltısında buluştu. Goussainville Ulu Camii Kadın Kollarının düzenlediği sabah kalvaltısında birlik ve beraberlik gösterisi sergilendi. Ulu Camii Kadın Kolları aralıklı olarak belerli zamanlarda düzenlenen dayanışma kahvaltısına katılan kadınlar evlerinde hazırladıkları kahvaltılıkları getirip birlikte kahvaltı yapıyorlar.

Kadın kollarının bu hareketi güzel bir kahvaltı ile süslendi.
Goussainville Ulu Cami Kadın Kolları Yònetiminin düzenlediği dayanışma kahvaltısında yakın çevrede ikamet eden tüm kadınlar kahvaltıda buluştular. Dayanışma kahvaltısında Ulu Cami Yönetimi, adına konuşan Hulya Hızarcı ile Hatice Hanilce, Goussainville’de temeli atılan Cami ve Kültür Merkezi  projesinin ilerlemesi için maddi ve manevi destek verilmesi çağrısında bulundular.

Goussainville Türk Kültür ve Spor Derneği Başkanı Mustafa Çelebi, ” Goussainville Cami ve Kültür Merkezi Projemize, kadın kolları olarak farklı zamanlarda düzenlediğiniz kahvaltılı toplantılar veya diğer kadınlar arası buluşmalarınızda verdiğiniz destek için başka siz kadın kolları yönetimine ve sizin toplantılarınıza iştirak eden kadınlarımıza teşekkür ediyoruz “dedi.

Kadın Kolları yönetimi olarak, kahvaltıya olan ilgi nedeniyle katılan tüm kadınlara teşekkür ettiler. Kahvaltıya katılan Goussainville’deki Türk çocukları için Türkçe ve Türk Kültürü Dersi Öğretmenliği görevine atanan Yasemin Kılıç öğretmen öğrenci anneleriyle tanıştırıldı.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 70 = 73