HAFTA SONU PARİS’TE MÜZİKLİ EĞLENCE FARKINI ” LA TURQUOİSE ” YAŞAYIN

717
25 Kasım 2019 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’teki Türk Restaurantı La Turquoise ‘da 23 Kasım Cumartesi günü akşamı altı farklı ülke müzisyen Grubu Assafir, restaurantı dolduran müşterilere unutulmuyacak çok güzel Balkan müzjği ziyafeti çektiler.Grubu dinlemeye gelen Parisli müzikseverler sık sık müzik grubuna eşlik edip birlikte söylerken, müziğin ritminede ayak uyduranlar kendilerini piste attım bir güzel oynadılar.

Her zaman olduğu gibi güler yüzle müşterileri karşılayan mekan sahipleri Nezihe Doğan hanım ile Türk mutfağının değişmez leziz yemekleri ve mezeler ile içecekler hazırlayan sevgili eşi Ferit Doğan, müşterileri memnun edebilmek için La Turquoise Restauranın kendine has özel yemeklerini hazırlayıp sunmak için çok büyük gayret gösterdiler.

Çok güzel bir aile ortamında geçen Balkan müziği gecesinin organizetörü yine Senem Örnek idi, Örnek düşüncesiyle, 6 ülke vatandaşı müzisyeni bir araya getirmek beceri konusudur. Şarkıları Yunanlı Clemence, Klarnet İsrailli Eden, Kanun Faslı Mandi, Ud Fransız Loic, Akerdiyon Adrien Fransız, Vurmalı çalgı Nicolas İtalyan’don oluşan grup çalıp söyledikleri birbirinden güzel ve anlamlı şarkılarla dinliyenleri coşturdular.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

8 + 2 =