İŞADAMI NEBİ YILDIRIM, HATİCE YALDIZ İLE PARİS’TE MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTI

2,819
3 Mayıs 2018 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te Noisy Le Sec düğün salonunun sahiplerinden genç işadamı Nebi Yıldırım nişanlandı. Nebi Yıldırım ile ile Hatice Yaldız’ın evlilik yolunda ilk adımı attıkları nişan töreni her iki gencin de yaşadığı Paris’te gerçekleşti. ! Mayıs Salı günü öğleden sonra başlayan nişan törenine her iki ailenin yakınları, eş, dost ve akrabaları ile davetliler katıldı.

Noisy Le Sec çalışanlarının da katılarak mutlu gününde Nebi Yıldırım’ı yalnız bırakmadığı nişan töreninde genç çift, mutluluklarını sevenleri ve davetlilerle paylaştılar. Düğün salonu sahibinin nişanı böyle olur diyen, Paris’teki düğün salonlarında çalıp söyleyen müzisyenler , Nebi yıldırım ile Hatice Yaldız’ın nişanında adeta Show yaptılar. Grup HGS kardeşler, Keskinli haydar ve Hacı Mermer Davul Zurna ekibi, DJ Leylek (Yasin Beyaz ) DJ’ler Burak-Aydost ikilisi, Nebi Yıldırımı bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

Nişanda ev sahipliğini Nebi Yıldırım’ın İşletme ortağı Önder Erdoğan çifti üstlendi. Yıldırım’ın kendi mekanı Noisy Le Sec düğün salonunda gerçekleşen nişan törenine Nebi ve müstakbel eşi Hatice 6 adet davul iki zurnadan oluşan, davul-zurna showla girdiler. Geç saatlere kadar süren gecede genç nişanlıların onuruna sahne ışık seline dönüşürken mutlu çiftin üzerine atılan rengarenk konfetiler ile serpilen Euro bankonotların arasında dans eden genç nişanlılara davetlilerden ve arkadaşlarından eşlik edenler, daha sonra hep birlikte halay çekip misket oyunu oynandılar.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 69 = 70