MURAT ZENGİN’İN ” MAXMİLA PARİS SHOWROOM ” 1. YILINI KUTLADI

1,672
1 Mart 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

MaxMila Paris Showroom 1. Yılını Kutladı. Paris’te önceki yıl hizmete açılan Murat Zengin’in sahibi olduğu MaxMila Paris açılışının 1. Yılında Parisli moda severleri bir araya getirdi.

Paris’te spor kadın giyimin öncülerinden olan MaxMila Paris.Showroom 1.Yılını yakın dostlarıyla kutladı. Giyimine önem veren Parisli kadınların ilgisini çeken ve çekmeye devam eden. Kadın modasının yakın takipçisi olarak bilinen MaxMila Paris, birbirinden tarz kadın giyim modellerini Parisli kadınların beğenisine sunuyor.

Özellikle günlük spor giyinmeyi seven kadınları tarafından tercih edilen MaxMila Paris Showroom Şubat ayının son günü, İlkbahar-Yaz hazırlığı yapmayı planlayan Parisli moda severler kadınları MaxMila Paris Showroom mağazasında buluşturup hep birlikte 1. Yıl kutlamasını yaptılar.

Birçoğu özel tasarım olanspor kıyafetlerinden elbiseye, günlük kıyafetlerden pantolon, etek ve bluz elbette renk renk tişört ve şort benzeri zengin bol çeşit ürünleri kadın müşterilerinin beğenisine sunan MaxMila Paris Showroom sahibi Murat Zengin, Paris’te bu işi yapmaktan çok büyük keyif aldığını söyledi.

Modaya olan tutkumu mesleğe dönüştürmek için 1 yıl önce MaxMila Paris Showroom’u açtım. Dünya moda başkenti Paris’te bu işi yapmak bana fakrlı bir zevk veriyor. Birbirinden şık kadın Spor giyim modellerimizle birçok Parisli kadını giydiriyoruz. Özellikle günlük spor giyinmeyi seven kadınlar tarafından tercih edilmemiz bizi son derece memnun ediyor” ifadelerini kullandı.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 69 = 75