NOEL BAYRAMI VE YENİ YIL TATİLİNE GİDENLER ROİSSY HAVA LİMANINDA PERİŞAN OLDULAR

447
21 Aralık 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris Roissy-CDG havaalanı bugün yolculuk yapanlar çok büyük sıkıntı çektiler. Paris’den dışarıya uçakla seyahat eden yolcular için Pasaport kontrolu yapacak yeterli Sınır Güvenlik Geçiş gişelerinin açık olmamasından dolayı şimdiye kadar görülmemiş uzunlukta pasaport kontrol gişelerinin önünde kuyruklar oluştu.

Bazı hava yolu şirketleri valizini vermiş uçuş kartını almış yolcuların uçağa binmek üzere bekleme salonuna gelmemiş olmaları üzerine bizzat gelip pasaport kontrol sırası bekleyen yolcularına alıp götürenler olduğu görüldü. Çoğu hava yolu uçak şirketlerinin tarifeli uçakları bir ile iki saat geçikmeli olarak kalktılar.

Uçağının kalkış saati gelmiş yolcular bağajlarını vermişler uçuş kartları elinde kuyrukta bekleyen yolcular isyan ettiler, ama ortalıkta her hangi bir sorumlu olmadığı için kuyrukta beklemekten başka çaremiz yok şeklinde sırada bekeyen diğer yolculara dert yandılar. Noel bayram ıve yıl başı için tatil alan çok kişi hava limanında yalnız pasaport kontrolunu yapacak yeterli görevli olmadığı için saatlerce beklemek zorunda kaldılar.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

61 + = 65