PARİS’TEKİ LE SULTAN RESTAURANT’TA UĞUR KARAKUŞ İLE EĞLENCE FARKI

3,367
13 Kasım 2016 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te Le Sultan Restaurant’ta sahneye çıkan Uğur Karakuş sahnede söylediği birbirinden güzel damar parçalarla dinliyenleri coşturdu. Sanatçı Karakuş sahneye çıkmadan evvel Le Sultan Restaurant’ın müdavim sanatçısı Sinan Türkmen sazıyla sözüyle salonu dolduran dinleyiciye her zaman olduğu gibi yine Sinan’ın coşkulu parçalarıyla halaya kalkan dinleyiciler Uğur Karakuş’un söylediği arabesk parçalarla hüzün yüklü güzel zaman geçirdiler.
Sanatçı Uğur Karakuş, Paris’teki dinliyenleri ve hayranları için Hodrimeydan haber sitesine şunları söyledi ; Aslında dünya geneline veya gurbete çıktığımız zaman bu bütün vatandaşlarımızın Türkiye özlemi Türkiye hasreti ve Türkiye’deki sevdikleri sanatçıları benimsedikleri aileden biri gibi gördükleri gibi bizi de öyle görüyorlar ailesinin bir ferdi gibi görüyorlar. Bu tabi ki bizi çok mutlu ediyor. Gurbetteki vatandaşlarımızın bize karşı ilgi ve alakaları aslında aynı. Eğer ayırt etmek gibi bir şey düşünürsek, ayrımcılık olur, ben böyle bir durum görmüyorum aynı ilgi ve alakayı her yerde görüyorum.
Paris’e yabancı değilim, burda olmak beni sevenlerle beni dinlemeye gelenlerle birlikte olmak, gönül dostlarıyla bir arada olmuk ve onlara söylemek gerçekten çok güzel bir şey keyf alıyorum keyf duyuyorum. İnşaallah güzel bir proğram olacak. Sizin aracılığınızla tük dinliyenlerime saygılarımı sevgilerimi sunuyorum “ açıklamasında bulundu.
Sanatçı sahnede kaldığı sürece dinliyenlerini söylediği anlamlı şarkılarıyla coşturdu. Fark ve heyecan doruktaydı. Uğur Karakuş, Sinan Türkmen ile sahnede birlikte gerçekleştirdikleri performans görülmeye değerdi. Salondaki izleyiciler bu iki sanatçıyı uzun uzun alkışladılar.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

3 + 5 =