PARİS OSCAR PALACE AİLE GAZİNOSUNDA GENÇ ÇİFT DÜNYA EVİNE GİRDİLER

2,040
24 Ocak 2017 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’in en eski müzikli Türk aile gazinosu Oscar Palace, anlamlı bir düğüne ev sahipliği yaptı. Bir hafta evvel Belçika’nın başkenti Brüksel’de evlenen Fatma-Yusuf Demir çiftine Oscar Palace gazinosunun patronları genç çifte jest yapıp, Brüksel’deki düğüne gidemeyen yakın dost ve arkadaşları için ikinci düğünü Pazar akşamı Oscar Palace’da yapmasına imkan sağladılar. Mardinli Gülçin-Latif Ekin Çiftinin kızları Fatma ile Batmanlı Emine-İbrahim Demir çiftinin oğulları Yusuf’un bu mutlu anlarında, Paris’teki eğlence mekanlarında sahne alan sanatçılar genç çift için çalıp söylediler.
Sanatçı Deniz’in Dilzar’ın söylediği aşk şarkıları eşliğinde alkışlar arasında salona giren genç çift, gelinin üzerindeki şık ve zarif bir gelinlik ve bu gelinliği tamamlayan tuvağa uyumlu şekilde dizayn edilen kuaför Deniz’in marifetli ellerinden çıkan değişik saç modeli büyük alkış alırken, damat giydiği sade siyah kostüm ile dikkat çekti. Genç çifte dans pistinde davetli çiftlerin eşlik ettiği ilk dans sonrası gelin ile damat kendileri için ayrılan yerlerine geçtiler. Oscar Palace müzikli aile gazinosu’nun sahiplerinden Kaya Erdoğan’ın isteği üzerine hazırlanan düğün yemeği davetlilere ikram edilmesinin ardından sahneye, Yüksel’in sazı Alper’in klavyesi eşliğinde yerel sanatçı Serhad Karaaslan geldi. Sanatçı kendi reperturanının yanı sıra Ahmet Kaya ve Kıvırcık Ali’den okuduğu parçalarla coşan salondakiler, hep birlikte el ele verip halay çekip Ankara misket havası oynayarak geçeyi şenlendirdiler.
Gecenin ilerleyen saatlerinde, Paris sahnelerinin hanfendi sanatçısı Burçak Kaya sahneye geldi, Burçak en içli aşk şarkılarını seslendirmeye başladığında Oscar Palace ailesi tarafından hazırlatılan ışıklar içinde genç çiftin düğün pastası geldi. Genç çift pastayı birlikte kesip ilk once birbirlerine ikram edip, onurlarına açılan şampanya kadehinden birer yudum aldıktan sonra davetlilere pasta ve şampanya servisi yapıldı. Gecenin surpriz sanatcısı o gür sesiyle Cevdet Canoğlu sahneye geldi ve söylediği şarkılarla finali yaparken, genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmayanlar arasında Paris’te son zamanlarda yaptığı birbirinden farklı ve ses getiren organizasyonlarıyla tanınan Melike Sarah Yüce ile Barrio Türküevi’nin sahiplerinden İrfan ile Serkan ve Pera Palas’ın sahibi Servet ile genç çiftin yakınları Fatma-Yusuf Demir çiftini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 22 = 28