PARİS OSCAR PALACE’DA POP STAR ÖZLEM CEYLAN COŞKUSU

2,631
https://youtu.be/puYfQQ6VV0o
26 Şubat 2017 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Pop Star Alaturka yarışmasıyla kendisini Türkiye’de müzik severlere tanıtan Özlem Ceylan Türkiye’nin dışında Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımızın açtığı eğlence mekanlarında sahneye çıkıp söylediği anlamlı şarkılarıyla sevenlerinin hoş vakit geçirmelerini sağlıyor. Söylediği “Sen Ne Dersen De” adlı parçasıyla Paris’in en eski ve gözde mekanı Müzikli Türk aile gazinosu Oscar Palace da Burçak Kaya’dan önce sahne alan Popstar yarışmasıyla tanınan Özlem Ceylan, seslendirdiği hareketli şarkılarla Paris’teki hayranlarını coşturdu.
Türkan Şoray’a benzerliğiyle dikkat çeken, Pop Star Alaturka yarışmasında, Bülent Ersoy’un en beğendiği ve gelecekte sahnelerin aranılan sanatçıları arasında isminden en çok söz edilecek sanatçılardan biri olacak diye sıkça dil getirdiği Özlem Ceylan, Paris’teki hayranlarının da büyük beğenisini kazandı. Sahne sonrası kuliste görüşme imkanı bulduğunuz genç sanatçı, sevenlerine samimi ve içten düşüncelerini şöyle aktardı ; Ben Paris’e bir çok kez gelmiş bir sanatçı olarak, burada tanıdığım insanlar, sevdiğimiz saydığımız insanlar var.
Burdaki insanlar, Türkiye’deki sanatçılara daha çok özlem duyuyor. Tabii ondan dolayı buradaki insanlarla daha sıcak bir ortamımız var. Paris benim için ayrı bir şehir bir çok anım var ama, kentin sembolü Eyfel kulesi ile ilgili anım var. Paris’i her geldiğimde eksik olmasın dost ve arkadaşlar sayesinde geziyorum, onlar gezdiriyorlar. Türkiye’deki ve dışardaki dinleyenlerimiz arasındaki fark gözetmiyorum. Hem orda hem de burada saygı sevgi güzel tepkiler almak hoş bir şey, elbette ufak tefek pürüzler olmuyor değil. Ama ben de onları görmemezlikten geliyorum “dedi Özlem Ceylan.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

63 + = 71