PARİSLİ MODACI STEPHANE ROLLAND’AN 2017-2018 SONBAHAR-KIŞ DEFİLESİ

1,226
4 Temmuz 2017 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris Haute Couture Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Stephane Rolland Sonbahar-Kış 2017/18 defilesi, son zamanların en büyük beğeni toplayan defilesi her zamanki gibi moda severleri adeta büyüledi.
Modacı Stephane Rolland, yeni sezon için koleksiyonunu başkent Paris’in tarihi meydanı Bastille’deki Opera binasında düzenlediği “ Operamsı “bir defilede tanıttı. Paris Haute Couture moda haftasında modacı Rolland’ın koleksiyonu ünlü mankenler tarafında moda severlerin beğenisine canlı müzik eşliğinde sunuldu.
Stephane Rolland, 2017-2018 sonbahar/kış koleksiyonu için hazırladığı birbirinden şık ve albenisi yüksek modellerle Parisli moda severleri kendine hayran bıraktı.
Siyah ve Beyaz renk ağırlıklı kıyafetleri çağdaş bir tutarlılık biçiminde sunan Fransız modacı Stephane Rolland, Podyuma çıkan her mankenin sergilediği kıyafet farklı bir özellik taşıdığı gözlendi.
Fransız Modacı, defile için Opera binasında opera salonunu seçmesi, Parisli moda severler için ayrı bir sürpriz oldu. Defilenin sonlarına doğru Rolland’ın hazırladığı beyaz bir kıyafet içerisinde Opera söyleyen bir sanatçı eşliğinde üzerinde payet çalışmaların yer aldığı bal sarısı renkli bir elbiseyle final yaptı.
Ünlü modacı izleyicilerden büyük alkış aldı. Defile sonrası yaptığı açıklamada, moda değişimdir, yalnız tasarladığınız kıyafetleri değiştirenin yanı sıra tanıtımı da değiştirmeniz gerekiyor bazen dedi.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

4 + = 11