PARİS’TE ANKARALI YASEMİN İLE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ EĞLENCESİ

4,776
12 Mart 2016 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te çeşitli eğlence organizasyonları düzenleyen Şahin Organizasyon 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği çerçevesinde Kadınlar için Ankaralı Yasemin’in sahne aldığı suare düzenledi. Paris’in banliyösü Viliers Le Bel’deki Palace düğün salonunda gerçekleşen eğlence etkinliği arasında yine aynı semtte bulunan Butik Jacques mağazası tarafından şık ve günün moda kıyafetleri amatör mankenler tarafından eğlence gecesine kadınların beğenisine sunuldu. DJ Leylek’in hazırladığı müzik repertuarında bulunan çeşitli yörelere ait müzik ve hareketli oyun havaları eşliğinde kadınlar kendi günlerinde gönüllerince eğelndiler.

Şahin Organizasyon tarafından düzenlenen Palace de Villiers düğün salonunda gerçekleşen 8 Mart Dünya kadınlar Günü Etkinliği eğlence gecesine, Paris’teki bir çok iş yeri ve esnaf Sponsor olarak katkıda bulundular. Sponsor firmalar eğlencenin yapıldığı salonun çeşitli yerlerine kurdukları stantlarıyla yiyecem ve içecek ihtiyacını karşılarken bazı firmalar hediyelik eşya ve kıyafet tanıtımı yaptılar. Türkiye’den eğlence gecesi için özel olarak gelen Estetik Cerrahi uzmanı Dr Fatih Dağdelen, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla salonda bulunan kadınların bu mutlu gününü kutladı ve daha sonra Fransa temsilciliği tarafından açılan standa geçip müşterilerine mesleğiyle ilgili konularda bilgilendirmede bulundu. Eğlence gecesine gelen kadınların rahat etmeleri için Şahin Organizasyondan Esma Şahin ile eğlence gecesinin çok iyi geçmesi için büyük gayret sarfeden organizasyonu hazırlayan Dilek yıldız kusursuz ve sorunsuz bir gece düzenlemenin mutluluğunu yaşadılar.

Eğlence arasında Viliers Le Bel de bulunan Butik Jacques Mağazasının kreasyonlarını tamamen amatör mankenlerin tanıtığı defile yapıldı. Şık ve Günün moda kyafetlerini tanıtan mankenler izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Genecin ilerleyen saatlerinde beklenen sanatçısı Ankaralı Yasemin alkışlar arasınad sahneye geldi, Sanatçı kendine özgü tarzda söylediği şarkılarıyla salondakileri coşturan Yasemin, salondaki dinleyicilerin masalarını dolaşıp dinleyicileriyle birlikte seslendirdi bazı şarkılarını, hayranlarının sık sık sanatçı ile Selfie çekmek istemeleri seslendiridği şarkıları yarıda bırakıp yeniden söylemek zorunda kaldı. Eğlence gecesi olması dolayısıyla, Halaylar çekildi, Horon tepildi, alkışlar arasında Ege zeybeği oynayan kadınların neşenise diyecek yoktu. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren eğlence gecesien katılanlar mutlu ve huzurlu bir şekilde evlerinin yolunu tuttular.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 5 = 8