PARİS’TE DR. MEHMET ÖMÜR’DEN ” KAPADOKYAFOTOĞRAFLARI ” SERGİ

948
4 Temmuz 2019 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Tıp alanı estetiğinde ellerini konuşturduğu gibi, Objektife yön verip deklanşöre basıp gözlemlediği objenin estetik yönünü fotoğrafa yansıttan, gerek Tıp gerek ise fotoğraf alanında yaptığı çalışmaları Paris’te sürdüren Kulak Burun Boğaz doktor’u Mehmet Şükrü Ömür, Fotoğrafa ve Kapadokya’ya olan tutkusunu, 2 Temmuz 2019 Salı günü Paris’te Kapadokya üzerine açtığı kişisel Fotoğraf sergisiyle pekiştirdi.

Tıp alanında gösterdiği başarıyı aynı şekilde Fotoğraf üzerine yaptığı çalışmalarında da gösteren Dr. Mehmet Şükrü Ömür, Kapadokya’da çektiği fotoğraflar arasından 21 adet fotoğrafını Paris’te açtığı Kapadokya hayranlarının beğenisine sundu. ‘’Kapadokya fotoğrafları’’ Serginin açılışına gelenler tarafından da büyük ilgiyle izlendi ve bir çok sanatsever fotoğrafları çeken serginin sahibi Dr. Ömür’ü tabrek ettiler.

Fotoğraf sergisinin açılışına gelen sanatseverlere, serginin açıldığı galerinin yönetici Michele Rager, açılışta kısa bir konuşma yaptı. Fotoğrafları çeken Dr. Ömür ve sergide yer alan fotogralardan sitayişle bahsedip mikrofonu serginin sahibine bıraktı. Çekmiş olduğu fotoğraflar hakkında detaylı bilgiler veren Dr. Mehmet Şükrü Ömür, 2 Eylül 2019 Pazartesi günü akşamına kadar 11 Rue De Belzunce 75010 Paris Adresindeki kişisel Kapadokya Fotoğrafları sergimi her gün mesai saatleri arasında arzu eden herkesin ziyaret edilebileceğini söyledi.

Açılışa, Türkiye’nin Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin ve eşi Damla Ömür Tantekin, Paris’teki Türk İşadamlarından Pasha Tours sahibi Mümtaz Teker, Paris Anadolu Kültür Merkezi Başkanı Dr. Fıtrat Demir Onger, Fransa Türk Kültür Birlikleri. Derneğin Başkanı Lütfi Bilgen, Paris’te Yaşayan Neyzen Kutsi Ergüner ve eşi Arzu Ergüner, Fotoğrafçı Latife Solak Baudet, Fisun Tarhan,ve çok sayıda Fransız ve Türk sanatsever davetli katıldı.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

1 + 7 =