PARİS’TE HALK RESTORAN VE EĞLENCE MEKANLARINI DOLDURDU

503
13 Haziran 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te kademeli normalleşme sonrası halk eğlence mekanlarını doldurmaya başladı.Paris’te kademeli normalleşme sonrası eğlence mekanları eski havasına dönüyor. İnsanların müzik eşliğinde eğlendiği Paris’teki La Turquoise restoranın terası ve iç kısmı doldu.

Paris’teki bazı eğlence mekanlarının etrafı açık terasları dolup taştı. İnsanlar uzun zamandır restoran ve eğlence mekanlarına gidememiş olmaları, kademeli normalleşme sonrası müzik eşliğinde akşam yemeği yediler.

La Turquoise restoran Covid-19 salgını öncesi olduğu gibi yeniden hafta sonu müzikli gece düzenledi. Uzun süredir eğlence mekanlarından uzak kalan insanlar, kısıtlamaların kademeli olarak kaldırılmasıyla birlikte, mekanları koştular.

La Turquoise restorana akşam yemeği yemek ve müzik dinlemeye gelen bazı Türk vatandaşları yanlarında Fransız dostlarını da birlikte getirip onların da türk müziği eşliğinde Türk mutfağını tatmasını sağladıklarını gördük.

Nezihe ve Ferit Erdoğan çiftinin hazırladıkları nefis Hatay yöresi yemekleri ile rakısını içen müşteriler, Solist Kaptan Emrah ve arkadaşlarının çalıp söylediği akşam masaları dolduranlar haraketli müzik parçalarıyla birlikte çok kişi masalarından kalkıp oyun pistinde müzik eşliğinde coşkuyla oynadılar.

Fransa’da kısıtlamaların kademeli olarak kaldırılmasıyla birlikte restoranlar ve eğlence mekanları kapılarını açtı. Halk bu mekanlara koştu. Ancak eğlence mekanlarına giden vatandaşların gelecek için sosyal mesafe kurallarına uyması güzel bir örnek oldu.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.