PARİS’TE KONSOLOS MÜSLÜM AYGÜN İÇİN DERNEK BAŞKANLARI NE DEDİ ?

3,772
11 Kasım 2017 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransa DİTİB Merkezi Yönetiminin ev sahipliği yaptığı, Fransa’daki görev süresi bu ay sona erecek Paris Başkonsolosluğu’nda görevli Konsolos Müslüm Aygün onuruna bir akşam yemeği düzenledi.
Düzenlenen veda yemeğine, Büyükelçi İsmail hakkı Musa ve eşi Sefire Tülay Musa, Büyükelçilik Müsteşarı Erdem Tunçer, Büyükelçilik Ticaret Başmüşaviri Müge Varol Ilıcak, Başkonsolos Görkem Barış Tantekin, Konsolos Şadiye Sezer, Konsolos Ogün Özkavak, Büyükelçilik Hukuk Müşaviri Abdullah Aydın, Büyükelçilik Başkatibi Hasan Solak, Paris Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Özlem Nudralı, Paris Başkonsolosluğu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşaviri Tuğçe Elif Nakhoul , Paris Eğitim Müşavirliği’nden Figen Kızılırmak, Paris Din Hizmetleri Müşavir Vekili Hasan Gökmen, Paris Yunus Emre Enstitüsü Müdürü. Ahmet Bakcan, Fransa DİTİB üyesi Derneklerin Başkan ve Yöneticileri ile Franas Türk Feredasyonu, Paris UETD, Paris Müsiad ve Fransa Türk Kültür Dernekleri Birliği Başkanları katıldı.
Fransa Ditib, yönetimi taarfından Fransa Ditib Merkezi’nde Konsolos Müslüm Aygün için verilen veda yemeğine katılan Dernek başkanları, Sıcak bir ortamda gerçekleşen gecede Büyükelçi İsmail Hakkı Musa, Dernek Başkanlarına teşekkür konuşması yaptı. Birlik ve beraberliğin boy gösterdiği gecede güzel mesajlar verildi. Büyükelçi Musa, Birlik ve beraberlik ortamından çok şeyler yapılacağını ve bunun da dernek başkanları arkadaşlarla olması gerektiğini vurguladı.
Onuruna verilen yemek sonrası konuşan Konsolos Müslüm Aygün, Veda yemeğine katalanlaar teşekkür ederek başladığı konuşmasına, Paris’teki görev sürem boyunca derneklerimizin faliyetlerine hep destek vermeye çalıştık. Dernek Başkanları imkanları dahilinde amatör bir ruhla ailelerinden fedakarlık yaparak dernek faaliyetlerini sürdürdüklerine en yakın şahit olanlardan biriyim, gerçekten çok başarılı işler yapılıyorsunuz. Dedi.
Konsolos Aygün için veda yemeği düzenleyen Fransa Ditib yönetimi Selahattin Palandöken, Seçkin İlhan,Mustafa Çelebi,Necdet Karataş ve Veli Öztürk, Yemekte her hangi bir aksama olmaması için büyük gayret sarfettiler. yemeğe katılan Dernek başkanlarından bazıları söz alarak Konsolos Aygün’ün çalışmalarından sitayişle söz eden konuşmalar yaptılar. Veda yemeğine ev sahipliğini üstlenen Fransa Ditib Yönetimi ve bir dernek Konsolos Aygün’e hediye ve plaket verdi.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 61 = 71