PARİS’TE “ KUŞUM AYDIN’LA ÖZEL FARKLI BİR EĞLENCE GECESİ

2,103
7 Aralık 2015 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Bir zamanlar televizyon ekranlarının tanınan yüzü namı değer Kuşum Aydın, Fransa’nın başkenti Paris’te Şahin Organizasyon tarafından düzenlenen “ Kuşum Aydın ile Kadınlar Matinesi “ eğlencesinde geceye katılan kadınlara unutamıyacakları güzel ve neşeli bir eğlence yaşattı. İlk kez Paris’te sahne alan Kuşum Aydın sahneye çıkmadan evvel, Eğlence gecelerinin olmazsa olmazı DJ Leylek Noisy Le Sec eğlence mekanını dolduran kadınları günün moda parçalarıyla geceye çok güzel hazırladı.

Genç yetenek Piyanist Ayten İnan, piyanosuyla en güzel aşk şarkılarını çalıp söylediği kadınlar matinesi eğlence gecesine sponsor olarak katkıda bulunan Orkide Butik Moda evi tarafından hazırlanan defilede şık gece kıyafetleri amatör mankenler tarafından salonu doldurun kadınların beğenisine sunuldu. Şahin Organizasyon, geceye katılan kadınların başta can güvenliği olmak üzere rahat ve huzurlu bir ortamda eğlenmelerini sağlamak için büyük gayret sarfettiğine şahit olundu. Oyun pistinin dolup taştığı gecede kadınlar gönüllerince eğlendiler.

Kuşum Aydın’la Kadınlar Matinesigecenin ilerleyen saatlerinde, Kuşum Aydın’ın esprili konuşmalarıyla salona girişinde alkış tufanı koptu adeta. Sanatçı daha söyleyeceği şarkılara başlamadan evvel oturdukları masalarında keyfle kendisini dinllemeye gelen kadınlara Aydın kendine has sivri dilli sözcüklerle sataşarak sahnede yerini aldı. Sahnede söylediği şarkılarla yetinmeyen sanatçı masaları tek tek dolaşarak hayranlarına istedikleri şarkıları söylerken, doğum günü kutlayan gençlerin pasta üstü mumlarını birlikte üfledi, bekarlığı veda partisini Şahin Organizasyon’un kadınlar matınesine denk getiren genç kıza ömür boyu mutlu olmasını söyledi.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.