PARİS’TE LA TURQUOİSE RESTORAN DÜZENLEDİĞİ MÜZİKLİ GECE DOLDU TAŞTI

770
27 Haziran 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgını tedbirleri çerçevesinde uzun süre eğlence mekanlarından uzak kalan Paris’teki Türkler, Salgın sonrası normalleşme çerçevesinde restoran ve eğlence mekanlarının eski günlere dönüş proğramlarının başlamasıyla Paris’te yaşayan Türkler de eğlence mekanlarına uğramaya başladılar.

Paris’teki La Turquoise restoran hazırladığı müzikli eğlence gecesine aileleriyle birlikte gelen Türk aileler gönüllerince eğlendi. La Turquoise restoranda gerçekleşen eğlence programında restoran dolup taştı. Vovid-19 salgını tedbirleri baskısının toplum üzerinde yarattığı stresi, düzenlenen bu tür etkinliklerle aşmaya çalışıyorlar.
 Cumartesi akşamı “Arabo Andalousie Espagnole ” Müzik grubunun sahne aldığı La Turquoise restoran da eğlenmeye gelenler gecenin tadını doyasıya çıkardılar. Müzik eşliğinde stres atarak eğlenip neşelenen vatandaşlar, üzerlerindeki Covid-19 salgın dolayısıyla zorunlu kapanma günlerin eğlenerek unutmak istediler.

Mekan sahipleri Nezihe hanım ve Ferit bey, bu güzel gecede bir arada olanların en iyi ve güzel bir şekilde huzur içinde eğlenmeleri için büyük gayret sarfettiler. Bu özel geceye katılanlar arasında objektifimize yansıyan bazı tanınan simalara da eğlencede rastladım. Paris’teki İş adamlarımızdan Erdal Mirciloğlu, Biricik kızı Büşra Mirciloğlu’nun doğum gününü gecede kutlayanlar arasındaydı.

Diğer taraftan, Geçmişte Anakara’nın tanınmış eczacılarından Mirgül Eren Grifee hanfendi de Fransız dostlarıyla gelmiş, aynı masayı paylaşanlardan birileri de Paris’te yaşayan Sanat Tarihi Uzmanı Akademisyen Bal Onaran da sevgili annesiyle geceye katılmıştı. Sanatçı Feriyat Yüksel kız arkadaşıyla geldiği gecede bir parçayı seslendirdi

Bir başka masayı Figen Efe, Duygu ve dieğr dostlarıyla paylaşırken, öte yanda Esin Üstündağ, arkadaşları Yeliz ve Dilek ile eğlenmeye gelmişler. Gülsenem Ceber Çalışkan da onları yalnız bırakmadığını gördük. Hatice Mindas da eğlenmeye gelenler arasındaydı dostlarıyla birlikte.

Son zamanlarda eğlence mekanlarında sıkca rastladığımız Mustafa Aslandoğdu, yine bir grup arkadaşıyla birlikte gelmişti eğlenmek için La Turquoise restorana, Cavit Altınkaya çifti ile Ali ve Gönül çifti de aynı masada oturup eğlendiler. Esin Arabacı Hanım kızıyla birlikte geldiği gecede en güzel eğlenenler arasındaydı. Hodrimeydan’ın objektifine yansıyanlar bunlardı.

La Turquoise restoran sahibesi Nezihe hanımın güleryüzlü karşılayışınnı yanı sıra Mekanın sahibi ve leziz Hatay yemeklerini hazırlayan Ferit bey de akşam yemeği ortamında müzikli geceye katılanların hoş bir gece geçirdiklerini açıkça ifade edip mutlu bir şekilde Restorandan ayrılanlar, mekan sahibine soruyorlar gelecek proğram nedir ? Nezihe hanımın cevabı Sürpriz !

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.