PARİS’TE MURAT ZENGİN’İN MAXMİLA MARKASI ÜÇÜNCÜ GİYİM MAĞAZASINI AÇTI

1,750
25 Ocak 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Murat Zengin’in sahibi olduğu Max Milla markası mağazalar zinciri olma yolunda. Paris’te tekstil sektörüne fason imalat yaparak atıldığı giyim sektöründe kısa zamanda çok başarılı olan genç iş adamı Murat Zengin, Max Milla ismini taşıyan markası ile toptan satışın yanı sıra internet üzerinden yaptığı satışını butik mağaza zinciri olma yolunda hızla ilerliyor.

Fason imalat yaparak tekstil sektörüne adım atan Zengin, bu alanda da çok başarılı olacağını ispatlayarak ilk mağazasını başkent Paris’in son yıllarda tekstil sektörünün Merkezi konumundaki Aubervilliers’deki Fashion Center ‘da ilk satış mağazasını açan genç Türk İş Adamı Murat Zengin, aynı semtte 3. Satış mağazasını açtı.

Mağazaların bulunduğu konum itibariyle toptan satış yapan Max Mila toptan satış mağazalarına ilave olarak onlina satış da yapıyor. Türk İş Adamı Zengin, anlattığına göre gelecek günlerde, butik mağaza zinciri olma yolunda hızla ilerliyor. Max Mila Paris markası ile kadın giyiminde marka olarak adından söz ettiriyor.

Günlük ve abiye giyim olarak farklı tarzda üretim yapan Max Mila, daha çok genç tasarımcıların hazırladığı dizayn tasarım ve model çalışmalarını Paris’teki üretim merkezinde hazırlarken, genel üretimi Türkiye’de yaptırıyor. Covid-19 salgını tedbirleri çercevesinde çok az kişinin davet edildiği 3. Satış mağazasının açılışında Murat beyi yakın dostları bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

9 + 1 =