PARİS’TE RAMAZAN ŞENLİĞİNDE İLAHİ RÜZGARI

837
28 Mayıs 2019 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te Ramazan Etkinliklerinde İlahi Rüzgarı Paris’teki Yıldırım Organizasyon Sahibi Nebi Yıldırım’ın Espace Noisy Le Sec düğün salonunda yer alan Ramazan şenliğinde İlahi rüzgarı esti.

Ramazan gecelerine renk Ramazan şenliğinin sanatçı konukları, Türkiye’den özel olarak gelen ve okuduğu bir birinden güzel ilahi eserlerle büyük alkış alan Sedat Uçan ve Almanya’dan gelen Grup Güçdevan ve Semazen ramazan şenliğine renk kattılar.

Ramazan ayını, ruhuna uygun bir şekilde yaşamak isteyenler iftar için Espace Noisy Le Sec düğün salonunda düzenlenen ramazan şenliğinde ilahiler eşliğinde iftar açtılar.

Ramazan şenliği iftara gelen ailelerin çocuklarını da düşünen Yıldırım Organizasyon çocuklara yönelik aktiviteler hazırlamış. Sahneye alınan çocuklarla birbirinden güzel oyunlar oynanırken, aileler çocuklarını izliyor ya da kurulan stantlarda alışveriş yapıyor.

Paris Ramazan şenliğinde sevilen sanatçı Sedat Uçan sahne aldı. Programa vatandaşlar ilgi gösterdi. İlahi müziğin güçlü sesi Sedat Uçan, dillerden düşmeyen; Sevdim Seni, Kerbala, Anne, Medine, Gururlanma İnsanoğlu gibi ilahilerini Ramazan Şenliğini izlemeye gelen vatandaşlarla birlikte söyledi.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

57 + = 58