PARİS’TE SERPİL ETÖZ İLE REMZİYE CANOĞLU YILIN ANNELERİ SEÇİLDİ

1,342
22 Mayıs 2019 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te yaşayan kas hastası iki Türk çocuğunun anneleri yılın anneleri seçildi. 15 yaşındaki Sidar Kanat ile 14 yaşındaki Muhammed Canoğlu’nun anneleri, bir kaç yıl evvel kas hastalığından hayatını kaybeden Kaan Küçükbaş’ın annesi Sevda Yeğin Küçükbaş tarafından düzenlenen anneler günü etkinliğinde Paris’teki Türk Toplumu arasından yılın anneleri ilan edildi.
Yılın anneleri seçilen Serpil Etöz ile Remziye Canoğlu, yılın 365 günü, gece gündüz kas hastası oğullarına gösterdikleri ilgiden dolayı, kas hastası bir çocuğun annesi olarak ve bir kaç yıl evvel kaybettiğim oğlumun durumundandolayı onların ne şartlarda yaşadıklarını bilen biri olarak. Bu vefakar iki anneyi bugün yılın anneleri ilan ettiğini söyleyen Sevda Yeğin Küçükbaş, daha nice Serpil ve Remziye’ler vardır ama bizim tanıyıp gördüklerimiz bunlar « dedi.
Başkent Paris’in Kuzey banliyösü’ndeki Enova Restaurant’ta düzenlenen anneler günü etkinliğine Sevda Yeğin Küçükbaş tarafından özel olarak davet edilen Serpil Etöz ile Remziye Canoğlu’na örnek anne olmalarından dolayı Sevda Yeğin tarafından günün önemini anımsatan hediyeler verildi. Ayrıca mekanın yöneticisi İrfan Yıldırım tüm katılımcılara birer adet kırmızı gül hediye etti. Muhammed Canoğlu’nun babası ve örnek anne Remziye Canoğlu’nun eşi Cevdet Canoğlu, sahnede okuduğu türkülerle geceye renk kattı.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

11 + = 13