PARİS’TEKİ SES SANATÇILAR, DARBUKACI MISIRLI MURAT’IN OĞLUNUN DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU

2,302
24 Ekim 2017 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’teki ses ve sahne sanatçıları , sahnelerin fırtına darbukacısı namı- diğer Mısırlı Murat ve İlknur Yıldırım çiftinin oğlu Kevin ile Çiler Yusuf Çelik çiftinin kızı Fulya’nın düğünü için sahne aldılar. Kimler yoktu ki ! Kevin ile Fulya için çalıp söyleyen sanatçılar arasında, Türkiye’den özel olarak davet edilen sanatçı Yıldırım Budak, Nisa, Paris’ten Ali Çelik, Ferit Büyüker, Mehmet Oyman, İmam Dede, Bağlamacı Selçuk Gün, Yılmaz Ağırdağ, Şemsettin Karacan, Yusuf Zafer, Almanya’dan gelen Davul Zurna ikilisi ekibi Osman ile Alirıza, Mehmet Bağlan, Ozan, Alişan, Keskinli Haydar, Dj Şevko Sinan, Darbukacı Emir, Gökhan Aygün, Erdoğan Fesli ve Müslüm Eke sahne aldılar.
Paris’in Prestij düğün salonu Palace de Villiers’de yapılan muhteşem düğün Sürprizlerle doluydu. İbrahim Tatlıses,Azer Bülbül gibi bir çok ünlünün saz ekibinde yer alan Darbukacı Murat Yıldırım’ın (Mısırlı Murat) oğlunun düğünü için gelen davetliler salonu doldurdular, ard ardına sahne alan sanatçılarla coşan davetliler, her yöreden oyunları oynadılar, el ele tutuşup halay çektiler, gecenin sürprizi ise eğlencenin sürdüğü bir anda, Murat beyin arkadaşı Ali Sarıca, pist ortasına kurduğu çiğköfte teknesinde Urfalı Kamil Erdoğan ile birlikte çiğköfte yoğurup davetlilere ikram etmesi oldu.
Gecenin ilerleyen saatlerinde, davetliler hala salonda eğlenirken, çiğköfte partisinin ardından, gelin ile damat için hazırlanan pasta geldi, Kılıçla pastayı kesen damAt kevin,müstakbel eşi Fulya geline kestiği pastadan ikram edip, arkasından kendileri için hazırlanmış şampanya patlatıp birlikte bardakları doldurup düğünlerine gelen davetlilere ikramda bulundular. Genç çift için, sahnelerde söylediği türkülerden tanıdığımız İmam Dede, en güzel aşk şiirlerini genç çift için okudu. Gece yarısı düğün salonun önüne yanaşan Limuzin Fulya-Kevin Yıldırım çiftini alkışlar arasında alıp evlerine götürdü. Genç çiftlere biz de Hodrimeydan haber sitesi olarak ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

76 + = 84