SELÇUK DEMİREL ” GÖK VE YER ARASINDA ” ADLI SERGİSİNİ PARİS’TE AÇTI.

338
21 Ekim 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Acort Derneği ile 10. Paris Belediyesi’nin Birlikte düzenlediği Seççuk Demirel’in eserlerinin yer aldığı ” Gök ve Yer Arasında ” adlı serginin açılışında beklenilenin üzerinde bir katılım oldu. Serginin açılışında, Sanatçı Selçuk Demirel, Milletvekili Julien Bayou, 10. Paris Belediye Başkan Yardımcıları Sylvie Scherer, Eric Algrai ve Acort Derneği Başkanı Ümit Metin hazır bulundu.

Paris 10. İlçe Belediyesi’nin sergi salonunda düzenlenen serginin açılışına çok sayıda sanat sever katıldı. 19 Ekim Çarşamba günü akşamı vernisajı yapılan Selçuk Demirel’in sergisi 12 Kasım 2022 tarihine kadar açık kalacak sergi hergün mesai saatleri içerisinde gezilebilecek.

Sanatçı Demirel, doğayı ön planda tuttuğu çalışmaları, sergiye gelen sanatseverler tarafından büyük beğeni aldı. Küresel ısınma konusunda duyarlı olmaya çağrışım yapılan çizimler , aynı zamanda bir uyarı niteliği taşıyor. Serginin açılışında birer konuşma yapan sergiyi düzenleyenler, sanatçının küresel ısınmayla mücadaleye çizgileriyle katkı sağlayan çizer Demirel’i kutladıklarını ifade ettiler.

Sergiyi düzenleyenlerin konuşmalarından sonra kısa bir konuşma yapan çizer sanatçı Selçuk Demirel, başta sergiyi düzenleyenlere ve serginin açılışına gelen Parisli sanatseverlere teşekkür etti.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 9 = 10