PARİS’TE EUROVİSİON’DA SAN MARİNO’A İÇİN YARIŞACAK TÜRK ŞARKISINI TANITTI

1,882
10 Mart 2016 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Eurovision şarkı yarışmasında San Marino adına yarışacak olan Serhat Hacıpaşaoğlu, Paris’te düzenlenen basın toplantısında Eurovision 2016 şarkı yarışmasında söyleyeceği “I didn’t know (Bilmiyordum)” adlı şarkısını tanıttı. Başkent Paris’in tarihi Opera meydanında bulunan Paris İntercontinental oteldeki tanıtımda,Hacıpaşaoğlu’nun söylüyeceği şarkının söz yazarı Yunan asıllı Nektaros Terakis ile şarkının bestesini yapan Olcayto Ahmet Tuğsuz ve ayrıca San Marino milli tanıtım ekibi üyeleride hazır bulundular.

Eurovision 2016 şarkı yarışmasında San Marino adına yarışacak olan Serhat Hacıpaşaoğlu’nun söylüyeceği şarkının video gösterimi yapıldı. Erovision Dream İNFE Turkey de yarışmacının video gösterimi ve basın toplantısını takip etti. 10 Mayıs 2016 akşamı Stackholm Globen’de final şansı arayacak Türk yarışmacının Video Klip ve tüm kreatif çalışmalarını Fransa’nın efsane tasarımcısı olarak adlandırılan Manfred Therry Mugler hazırladığı öğrenildi.

Basın toplantısı sonrası 10 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak yarışmayla ilgili olarak İHA’ya konuşan Serhat Hacıpaşaoğlu, başka bir ülke adına yarışmak bir Türk şarkıcı için gurur verici bir his olduğunu, başka bir ülke adına yarışmış olmas da sonuç ta bir Türk söyleyecek. Biliyorum üzerimdeki sorumluluğun farkındayım, aynı zamanda bizim ülkemiz yarışmada yer almadığı için San Marino adına yarışsam bile bir yerde ülkemi de temsil ettiğimi düşünüyorum”dedi

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

9 + 1 =