TÜRK POP MÜZİK SANATÇISI SILA’NIN PARİS’TE MUHTEŞEM KONSERİ

1,986
3 Mart 2018 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Türkiye’nin sevilen kadın pop müzik sanatçılarından Sıla, 6 yıl aradan sonra ikinci kez Paris’te 2 Mart Cuma akşamı, başkent’in en prestijli konser alanlarından biri olan Bataclan’da Paris’teki hayranlarına muhteşem bir konser verdi. Paris’te bir çok organizasyona imza atan Ali İnan, başında bulunduğu Paris Kültür Sanat tarafından organize edilen gençlerin ayakta dinlediği ünlü sanatçı kendi orkestrasıyla sahnede hem söylediği şarkılarla hem de sahne şovuyla izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Tarihi Müzikhol Bataclan’da en sevilen şarkılarını, izleyicilerle hep bir ağızdan söyleyen Sıla, Paris’te ikinci kez geldiğini ve burada böyle güzel bir enerji ile karşılanmış olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Genç popçu yaklaşık iki saat sahnede kaldı. Sıla’nın bazı şarkılarına hayranları sık sık kendisine birlikte eşlik edip seslendirdiler. Sıla’nın Paris’te verdiği muhteşem konseri dinleyenler arasında yaşamını Paris’te sürdüren ünlü Türk işadamlarından Cem Uzan ve arkadaşları bulunuyordu.
Konseri. izlmeye gelenler uzun kuyruklar oluştururken, Daha evvel, kanlı bir saldırıya uğrayan Bataclan Müzikholü
teröre karşı alınan güvenlik önlemlerinden dolayı salona girişte dinleyicilerin el çantaları ve üst araması girişte görevliler tarafından tek tek yapıldı. Hayranlarının alkışları eşliğinde sahneye çıkan Sıla, sevilen şarkılarını seslendirdi. Sıla’nın sahne performansıyla coşan dinleyiciler, birçok eserde şarkıcıya eşlik etti. Konser arasında sahnede hayranlarıyla kısa bir sohbet eden Sıla, “Çok güzel bir akşam olacağını İstanbul’da anlamıştım.
Çünkü bu benim Paris’te ikinci sahne alışım diyen sanatçı, bu kadar güzel bir akşam olacağını, bu kadar güzel karşılama olacağını tahmin etmiştim. Salon güzel, sizlerle çok daha güzel olmuş. Çok şekersiniz, teşekkürler. Ben yarın bir başka mutlu olurum ” şeklinde konuşan ünlü sanatçı Sıla, Konserde iki ayrı kıyafetle hayranlarının karşısına çıktı ve konser sonundan hayranları tarafından alkışlarla uğurlandı.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 46 = 54