YASEMİN HANIM, DOĞUM GÜNÜNÜ DOSTLARIYLA GOURMET STEAK HOUSE RESTORANDA KUTLADI

576
22 Şubat 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Yasemin Gürbüz- Demirkoparan Doğum gününü Başkent Paris’in Banliyösü Le Villiers Le Bel’deki Gourmet Steak House Restoranda Kutladı. Çocuk istismarı ile Mücadele ve Mağdur Olan Aileleri Koruma Derneği Avrupa Başkanı olan Yasemin hanımı bu mutlu gününde dost ve arkadaşları yalnız bırakmadı.

Yasemin Gürbüz Demirkoparan’a arkadaşları tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü için, Paris’teki yerel sanatçılardan Ozan Arslan sahne aldığı doğum günü partisinde, Yasemin hanım giydiği şık elbisesiyle dikkat çekerken, doğum gününe gelen dost ve arkadaşlarını güler yüzle karşıladı ve hepsiyle tek tek yakından ilgilendi.

Genç sanatçı Ozan Arslan’ın söylediği birbirinden güzel ve anlamlı şarkılara eşlik eden Yasimin hanımın doğum günü partisine gelen davetliler, kimi zaman şarkıcıyı dinledi kimi zaman pistte el ele dostluk halayları çekip gecenin atmosferine uygun şekilde dans ettiler. Yasemin hanım heycanla doğum günü pastasını kesip tüm konuklara ikramda bulundu. Doğum günün kutlu olsun Yasemin hanım.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

7 + 2 =