BAŞKAN AYŞE BARIŞ’A ARKADAŞLARINDAN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

668
10 Ekim 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Başkan Ayşe Barış’a Sürpriz doğum Günü Kutlaması. Arkadaşları Tarafından Başkan Barış’a Sürpriz Kutlama. Paris’in yakın banliyöleri Aulnay Sous Bois, Villepinte, Sevran bölgeleri Fransız-Türk Kültür Derneği,Başkanı Ayşe Barış’a arkadaşları Sarcelles’teki Anamour steack house restaurantta sürpriz doğum günü kutlama etkinliği düzenlendiler.

Yerel sanatçı Sonay ve Alko ikilisinin sahne aldığı gecede, Ayşe Barış için düzenlenen doğum günü etkinliğine yüze yakın kadın ve eşleri katıldı. Sonay birbirinden güzel şarkı ve türküleri Dernek Başkanı Ayşe Barış içinsöyledi.

Gecenin sürprizi ise, bir zamanlar Paris’teki kültür etkinliklerinde sahne alan ve şimdilerde sağlık sorunları yaşayan sanatçı Neslihan’dı, yakınen tanıdığı dernek başkanı Ayşe Barış için kalkıp geldiğini belirten sanatçı Neslihan, istek üzerine söylediği iki şarkıyla doğum günü etkinliğine gelen ve çoğunluğun kendisini tanıyan hayranlarını sevindirdi.

Sanatçı Sonay ve Alko ikilisinin çalıp söyledikleri gecede, doğum günü etkinliğine gelenler yemeklerini yediler, satançıların birbirinden anlamlı ve duygu yüklü şarkılarını dinlerken, hareketli parçaların çalınmasıyla birlikte oyunlar oynandı halaylar çekildi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde, sanatçı Sonay, doğum günü sürprizi olan beyaz ve sade bir şekilde hazırlanmış üzeri kırmızı mumların yandığı pastanın salona girişini duyurdu. Alkışlar arasında Ayşe Barış’ın masasına konulan pastayla birlikte “İyiki doğdun Ayşe söylerini duyan Ayşe Barış arkadaşlarının hazırladığı bu sürpriz doğum günü etkinliği için teşekkür etti.

Ömrümde ilk kez doğum günü kutluyorum diyen Ayşe Barış, son iki yıldır dünyanın yaşadığı sıkıntılı sağlık sürecinin bir an evvel atlatılması ve tekrar sağlıklı günlere dönülmesi dileğinde bulundu ve bana doğum günü sürprizi hazırlayan tüm dost ve arkadaşlarıma bir kere daha tekrardan teşekkür ediyorum.” dedi.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 13 = 17