CİHAN TALAY, TEK KİŞİLİK GÖSTERİSİYLE PARİSLİ TÜRKLERİ GÜLDÜRDÜ

624
28 Kasım 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransa’ya iki perdelik oyun için gelen yeni gülderi ustası Cihan Talay, Fransa’nın Lille kentinde tek kişilik stand-up gösterisinini alkışlar arasında tamamladıktan bir gün sonra Paris’te izleyici karşısına çıktı.

Paris Kültür Sanat Derneğinin kurucusu ve sanatçının Fransa’daki gösterilerini organize eden Ali İnan, gösteri başlamadan evvel kısa bir konuşma yaptı. İnan, gördüğünüz gibi salon küçük 150 kişilik aile ortamında olmasını düşündük, Covid-19 salgını dolayısıyla bir çok Kültür ve Sanat etkinliğine ara vermek zorunda kalmıştık, bıraktığımız yerden devam etmemiz istendi izleyici tarafından biz de gelecek günler için yeni proğramlar yapma hazırlığındayız ” dedi.

Türkiye’deki son günlerin gündeminde olan döviz kuru üzerine ilk başlarda yaptığı esprilerle izleyiciyi güldüren Cihan Talay, Ilerleyen zaman içinde duruş ve izleyiciye bakışlarıyla Le Comedy Club gösteri salonunu dolduranları kahkahaya boğdu. Mizahına, sahneden salondaki izleyicilerle diyaloğa girerek, sanatçı-izleyici arasında çok güzel bir ortam oluşturdu.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 87 = 95