EŞİNDEN SEVDA HANIMA SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

1,189
20 Eylül 2020 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Eşinden Sevda hanıma doğum günü sürprizi! Sürprizin böylesi, Paris’te yaşayan Sevda-Yeğin Küçükbaş’ın sürpriz doğum günü partisinde buluştu dost ve arkadaşları. Sevda hanımın sevgili eşi Ercan bey, eşinden habersiz eşi için planladığı doğum günü kutlama partisi, maalesef kutlama öncesi olaydan habersiz olan Anamur’da sahne alan Grup Sonay –Alko’nun müzisyeni Alko ” doğum gününüz kutlu olsun ” demesiyle Süpriz ortaya çıktı.
Ercan Küçükbaş, eşi için organize ettiği doğum günü kutlama partisini çok iyi kamufule etmişti. Sevgili eşi Sevda’ya, yakın dostlarının evlilik yıl dönümüne davetli olduğunu söylemiş ve doğum gününün kutlanacağı Steak House Anamur restauranta getirmişti. Sevda hanımı tanıyan bazı dostlarını aynı mekanda gören Sevda hanım, onların yakın dostlarırın evlilik yıl dönümünü kutlamaya geldiklerini düşünmüştü. Ama Alko, doğum günün kutlu olsun Sevda hanım demesiyle sürpriz ortaya çıkmış oldu.
Sevda hanım kendine hazırlanan bu sürpriz doğum günü kutlamasını duyunca büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ercan bey eşi Sevda hanım’ın doğum günü için müzikli gecede özel bir pasta hazırlatarak dost ve arkadaşlarının da yer aldığı bir kutlama gecesinde, Sonay- Alko grubu en güzel parçalarını Sevda hanım için çalıp söylediler. Anamur restaurant akşam yemeği için gelen restaurant müşterileri de Sevda hanımın doğum gününü kutladılar ve dostane bir şekilde kutlanan doğum günü etkinliğine onlar da eşlik ettiler.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 21 = 22