KÜBRA BİRCAN DOĞUM GÜNÜNÜ ARKADAŞLARIYLA ” STEAKHOUSE ANAMUR” DA KUTLADI

22
14 Ekim 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

KÜBRA BİRCAN DOĞUM GÜNÜNÜ ARKADAŞLARIYLA KUTLADI

Dünyayı saran Corona virüs 2 yıl gibi bir sürede hayatı durma noktasına getirdi. Pandemi nedeniyle gelen krizin aylarca sürdüğü Avrupa’da aşılama programları ve ekonomide ilerleme hız kazanırken, kısıtlamalar kalkıyor ve hayat yeniden normale dönmeye başlıyor. İşte bunlara bir örnek, Paris’teki Türk restaurantı Anamour steack house da eğlence ve doğum günü kutlamaları yeniden başladı.

Kübra Bircan adlı Türk kızı da, ablası Rabia Bircan’ın hazırladığı sürpriz doğum günü kutlama buluşmasında bir anda arkadaşlarını karşınıda bulunca büyük şaşkınlık yaşadı. Ama daha sonra yapılan sürprizi anlayınca arkadaşlarıyla birlikte sanatçı Sonay ve Alko grup ikilisinin çalıp söylediği şarkı ve türkülerle güzel bir akşam yaşadı.

Paris’te hayat yeniden eski günlerine doğru yol alıp canlanınca, eğlence ve doğum günü kutlamaları da ardı sıra gelmeye başladı. Kübra Bircan’ın doğum günü kutladığı akşam aynı mekanda bir başka doğum günü daha vardı. Ayşe isimli genç kıza annesi va arkadaşları sürpriz yapıp doğum günü kutlaması düzenlediler Ayşe’de doğum günü pastasını sanatçı Sonay ile birlikte üfledi.

Bizde Hodrimeydan Haber Sitesi olarak doğum günü kutlayan Kübra ve Ayşe’nin doğum gününü kutluyor sağyık dolu yıllar diliyoruz.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.