LE PRINCE ELEGANT ÇOCUK GİYİM MAĞAZASI ARNOUVİLLE’DE AÇILDI

799
15 Mayıs 2023 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Moda dünyası başkenti Paris’in yakın banliyösü Arnouville’de Hanife Gül’ün işletmeciliğini yaptığı 2-14 yaş arası Çocuk Giyim Mağazası Le Prince Elegant açıldı. Paris’te yaşayan anne Anne Babaların, Prensleri ile Prenseslerini giydirecek olan Çocuk Giyim Mağazası Arnouville Banliyösünde bir ilki gerçekleştirip anne ve babaları, çocuk giyimi arayışında büyük bir yükten kurtarmış oldu.

Le Prince Elegant Çocuk Giyim Mağazası sahibi Hanife Gül, Niçin çocuk kıyafetleri satış mağazası açtığını şöyle ifade etti ; ” Malum yaşantımız içinde burda düğün, bayram ve özel günler sıkca oluyor. Çevremizdeki yakın tanıdığımanne ve babalar çocuklarına bu özel günler için kıyafet bulmakta zorlandıklarını söylüyorlar. Bu söylemlerinden yola çıkarak 2-14 yaş arası çocukların giyeceği kıyafetleri satan mağazayı açtığını “söyledi.

Çocuk Giyim Mağazası Le Prince Elegant, Arnouville şehrinin en işlek Jean Jaures sokağı üzerinde bulunan mağazalar arasında bulunuyor. 2-14 yaş arasındaki çocuklara hitap eden giyim magazası, düğün, bayram, doğumgünü, dini vaftiz günü ve tüm özel günler için bütçeye uygun fiyatlarla kız ve erkek çocuk kıyafetlerini bulabilirsiniz.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

88 + = 97